Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za kroatistiku
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za kroatistiku FF_odsjeci
FF
CROATICUM - Centar za hrvatski kao drugi i strani jezik
Aleksovski, Marinela 2068 @ B103 maleksov@ffzg.hr
Alerić, Marko 2071 @ B108 maleric@inet.hr, maleric@ffzg.hr
Bagić, Krešimir 2081 @ B118 kbagic@ffzg.hr
Banković-Mandić, Ivančica 2068 @ B103 ibmandic@ffzg.hr
Bogdan, Tomislav 2077 @ B114 tbogdan@ffzg.hr
Botica, Stipe 2079 @ B116 stipe.botica@ffzg.hr
Božić-Blanuša, Zrinka 2080, 2026 @ B117, D19 zbblanus@ffzg.hr, prodekanica.programi@ffzg.hr
Bratulić, Josip 2075 @ B112 josip.bratulic@zg.htnet.hr
Brešić, Vinko 2084 @ B121 vbresic@ffzg.hr
Brković, Ivana 2082 @ B119 ivana.brkovic@ffzg.hr
Coha, Suzana 2084 @ B121 scoha@ffzg.hr
Cvikić, Lidija 2074 @ B124 lcvikic@ffzg.hr
Cvitanušić Tvico, Jelena 2068 @ B103 jelena.cvitanusic@gmail.com
Čilaš Mikulić, Marica 2068 @ B103 mcilas.mikulic@gmail.com
Ćavar, Ana 2071 @ B108 acavar@ffzg.hr
Damjanović, Stjepan 2083 @ B120 stjepan.damjanovic@zg.htnet.hr
Delaš, Helena 2070 @ B107 helena.delas@vk.t-com.hr
Drenjančević, Ivana 2088 @ B125 iakrap2@ffzg.hr
Dukić, Davor 2075 @ B112 ddukic@ffzg.hr
Đurđević, Ranka 2068 @ B103 rdurdevic@gmail.com
Eterović, Ivana 2072 @ B109 isankovi@ffzg.hr, ivana.sankovic@gmail.com
Fališevac, Dunja 2082 @ B119 dfaliseva@ffzg.hr
Frančić, Anđela 2085 @ B122 afrancic@ffzg.hr
Gligorić, Igor Marko 2086 @ B123 igligoric@ffzg.hr
Grgić, Ana 2068 @ B103 anagrgic@ffzg.hr
Grmača, Dolores 2082 @ B119 dgrmaca@ffzg.hr
Gulešić Machata, Milvia 2068 @ B103 mgulesic@ffzg.hr
Hercigonja-Mikšik, Edita 2070 @ B107 ehmiksik@ffzg.hr
Jelaska, Zrinka 2074 @ B124 zjelaska@ffzg.hr
Juričić, Antonio-Toni 2068 @ B103 tonijuricic@yahoo.com, atjurici@ffzg.hr
Kolanović, Maša 2076 @ B113 mkolanov@ffzg.hr
Korajac, Aida 2068 @ B103 aidakorajac@gmail.com
Košćak, Nikola 2081 @ B118 nkoscak@ffzg.hr
Kuštović, Tanja 2083 @ B120 tanja.kustovic@ffzg.hr
Kuzmić, Boris 2085 @ B122 bkuzmic@ffzg.hr
Lukec, Jasmina 2075 @ B112 jlukec@ffzg.hr
Malnar, Marija 2069 @ B106 mmalnar@ffzg.hr
Marković, Ivan 2099 @ B105 ivan.markovic@yahoo.com
Matanović, Julijana 2072 @ B109 julijana.matanovic@zg.htnet.hr
Matovac, Darko 2068 @ B103 dmatovac@ffzg.hr
Menac-Mihalić, Mira 2069 @ B106 mmenac@ffzg.hr
Mićanović, Krešimir 2099 @ B105 kmicanov@ffzg.hr
Milanko, Andrea 2080 @ B117 amilanko@ffzg.hr
Molvarec, Lana 2076 @ B113 lmolvare@ffzg.hr
Nazalević Čučević, Iva 2086 @ B123 inazalev@ffzg.hr
Nemec, Krešimir 2076 @ B113 kresimir.nemec@zg.htnet.hr
Nikolić, Davor 2079 @ B116 dnikoli@ffzg.hr
Ordulj, Antonia 2068 @ B103 aordulj@ffzg.hr
Pandžić, Vlado 2071 @ B108 vpandzic@ffzg.hr
Pasini, Dinka 2068 @ B103 dpasini@net.hr
Petrović, Bernardina 2070 @ B107 bernardina.petrovic@ffzg.hr
Pišković, Tatjana 2099 @ B105 tpiskovi@ffzg.hr, taya.piskovic@yahoo.com
Plejić-Poje, Lahorka 2077 @ B114 lplejic@ffzg.hr
Pranjković, Ivo 2086 @ B123 ivo.pranjkovic@zg.htnet.hr
Protrka Štimec, Marina 2084 @ B121 mprotrka@ffzg.hr
Rafolt, Leo 2077 @ B114 rafolt.leo@zg.htnet.hr
Rudan, Evelina 2079 @ B116 erudan@ffzg.hr
Ryznar, Anera 2081 @ B118 aryznar@ffzg.hr
Salak, Tanja 2068 @ B103 tanjacarapina@gmail.com
Slavić, Dean 2071 @ B108 dslavic@ffzg.hr, dean.slavic@ri.t-com.hr
Šutalo, Goranka 2075 @ B112 gsutalo@ffzg.hr
Tomašić, Josipa 2079 @ B116 jotomasi@ffzg.hr
Udier, Sanda Lucija 2068 @ B103 sludier@ffzg.hr
Vručina, Nevenka 2067 @ B111 nevenka.vrucina@ffzg.hr
Vuković, Tvrtko 2088 @ B125 tvrtkovukovic@yahoo.com
Žagar, Mateo 2072 @ B109 mateo.zagar@zg.t-com.hr