Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za germanistiku
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za germanistiku FF_odsjeci
FF
Katedra za nederlandistiku
Alagić, Aida 2325 @ E303 aalagic@ffzg.hr
Anđel, Maja 2357 @ E306 mandel@ffzg.hr
Bandov, Toni 2358 @ E304 tbandov@ffzg.hr
Bašić, Ivana 2354 @ E309 ivbasic@ffzg.hr
Bevanda, Vesna 2303 @ E327 vesna.bevanda@ffzg.hr
Blagus, Monika 2358 @ E304 mblagus@ffzg.hr
Bobinac, Marijan 2327 @ E332 mbobinac@ffzg.hr
Bručić, Petra 2347 @ E310 pbrucic@ffzg.hr
Car Prijić, Milka 2360 @ E333 milka.car@ffzg.hr
Crnko Gmaz, Tamara 2356 @ E307 tcrnko@ffzg.hr
Glovacki-Bernardi, Zrinjka 2359 @ E328 zgbernar@ffzg.hr
Ivančević Ježek, Vesna 2324 @ E305 vivancev@ffzg.hr
Janeš, Franjo 2355 @ E308 fjanes@ffzg.hr
Konjevod, Antonela 2324 @ E305 akonjevo@ffzg.hr
Križić Roban, Sandra 2347 @ E310 sandra.krizic@zg.htnet.hr Katedra za nederlandistiku
Lacko Vidulić, Svjetlan 2362 @ E334 svidulic@ffzg.hr
Landsman Vinković, Mirela 2357 @ E306 mlandsma@ffzg.hr
Lutze-Miculinić, Marija 2357 @ E306 mlmiculi@ffzg.hr
Maarten, Rombouts 2347 @ E310 mrombout@ffzg.hr
Magerski, Christine 2325 @ E303 cmagerski@ffzg.hr
Pancirov Cornelisse, Željana 2358 @ E304 zpcornel@ffzg.hr Katedra za nederlandistiku
Pasini Tržec, Iva 2357 @ E306 ipasini@ffzg.hr Katedra za nederlandistiku
Petrušić-Hluchy, Irena 2357 @ E306 iphluchy@ffzg.hr
Piškorec, Velimir 2353 @ E311 vpiskor@ffzg.hr
Puh, Rikard 2325 @ E303 rpuh@ffzg.hr
Roban, Nenad 2347 @ E310 nroban@ffzg.hr Katedra za nederlandistiku
Rodek, Snježana 2355 @ E308 snjezana.rodek@zg.htnet.hr
Skender Libhard, Inja 2356 @ E307 iskender@ffzg.hr
Spreicer, Jelena 2325 @ E303 jspreice@ffzg.hr
Strmečki-Marković, Sonja 2356 @ E307 sonjastrmecki@gmail.com
Ščukanec, Aleksandra 2353 @ E311 ascukane@ffzg.hr
Turković, Slađan 2307 @ E330 sturkovi@ffzg.hr
Ulrich Knežević, Gioia-Ana 2358 @ E304 gioiaulrich@gmail.com, gulrich@ffzg.hr Katedra za nederlandistiku