Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za germanistiku
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za germanistiku FF_odsjeci
FF
Katedra za nederlandistiku
Alagić Bandov, Aida 2325 @ E303 aalagic@ffzg.hr
Anđel, Maja 2326 @ E329 mandel@ffzg.hr
Bandov, Toni 2358 @ E304 tbandov@ffzg.hr
Bručić, Petra 2358 @ E309 pbrucic@ffzg.hr
Car Prijić, Milka 2360 @ E333 milka.car@ffzg.hr
Crnko Gmaz, Tamara 2324 @ E305 tcrnko@ffzg.hr
Hrastov, Kristina 2347 @ E310 khrastov@m.ffzg.hr
Janeš, Franjo 2355 @ E308 fjanes@ffzg.hr
Konjevod, Antonela 2324 @ E305 akonjevo@ffzg.hr
Lacko Vidulić, Svjetlan 2362 @ E334 svidulic@ffzg.hr
Landsman Vinković, Mirela 2357 @ E306 mlandsma@ffzg.hr
Lučić Ivanuša, Ivana 2303 @ E327 iluciciv@m.ffzg.hr, germanistika@ffzg.hr
Lutze-Miculinić, Marija 2357 @ E306 mlmiculi@ffzg.hr
Maarten, Rombouts 2358 @ E304 mrombout@ffzg.hr
Magerski, Christine 2327 @ E304 cmagerski@ffzg.hr
Novak, Kristian 2347 @ E310 knovak2@ffzg.hr
Petrušić-Hluchy, Irena 2357 @ E306 iphluchy@ffzg.hr
Piškorec, Velimir 2353 @ E311 vpiskor@ffzg.hr
Rodek, Snježana 2355 @ E308 srodek@ffzg.hr
Skender Libhard, Inja 2356 @ E307 iskender@ffzg.hr
Spreicer, Jelena 2325 @ E303 jspreice@ffzg.hr
Strmečki-Marković, Sonja 2356 @ E307 ssmarkov@ffzg.hr
Ščukanec, Aleksandra 2359 @ E328 ascukane@ffzg.hr
Turković, Slađan 2307 @ E330 sturkovi@ffzg.hr
Ulrich Knežević, Gioia-Ana 2358 @ E304 gioiaulrich@gmail.com, gulrich@ffzg.hr Katedra za nederlandistiku
Vollstädt, Nadine 2354 @ E309 nvollsta@m.ffzg.hr