Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Knjižnica
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Knjižnica FF_knjižnica
FF
Bakran, Tamara 2094 @ K4.11 tbakran@ffzg.unizg.hr
Belošević, Kristina 2391 @ KP1.2.1B kbelosev@ffzg.unizg.hr
Beraković, Gordana 2035 @ K0.7 gberakovic@ffzg.unizg.hr
Bezlaj Ilijić, Sanja 2207 @ K4.3.4 silijic@ffzg.unizg.hr
Briški Gudelj, Marijana 2162 @ K2.10 mbriskig@ffzg.unizg.hr
Cahun Kisić, Inja 2038 @ K2.10 icahun@ffzg.unizg.hr
Cibilić-Pažin, Marina 2228 @ K2.10 mcibilic@ffzg.unizg.hr
Čović, Berislav 2390 @ KP-1.2.1 bcovic@ffzg.unizg.hr
Fučkar-Jolić, Goran 2398 @ K2.pult gfjolic@ffzg.unizg.hr
Glavica, Marijana 2411 @ K3.7 mglavica@ffzg.unizg.hr
Gorički, Saša 2401 @ K5.pult sgoricki@ffzg.unizg.hr
Ivezić Talan, Melanija 2227 @ K5.8 mivezic@ffzg.unizg.hr
Katinić, Tihana 2397 @ K1.pult tkatinic@ffzg.unizg.hr
Klanac, Lucija 2401 @ K5.pult lklanac@ffzg.unizg.hr
Klemar Bubić, Blaženka 2032 @ K5.8 bklemar@ffzg.unizg.hr
Komerički, Laura 2396 @ K0.pult lkomeric@ffzg.unizg.hr
Kos, Petra 2400 @ K4.pult pkos@ffzg.unizg.hr
Kos, Stela 2398 @ K2.pult stkos@ffzg.unizg.hr
Kovačević, Sanja 2221 @ K3.6 skovace@ffzg.unizg.hr
Kranjec, Irena 2206 @ K1.4 ikranjec@ffzg.unizg.hr
Kukić, Ivana 2246 @ K1.4 ikukic@ffzg.unizg.hr
Kulaš, Vanja 2412 @ K5.8 vkulas@ffzg.unizg.hr
Kurjak, Ivan 2140 @ KP1.2.1B ikurjak@ffzg.unizg.hr
Maksimović, Žana 2400 @ K4.pult zmaksimo@ffzg.unizg.hr
Maršić, Mila 2033 @ K5.8 mmarsic@ffzg.unizg.hr
Martinović, Irena 2094 @ K4.11 imartino01@ffzg.unizg.hr
Melinščak Zlodi, Iva 2411 @ K3.7 imelinsc@ffzg.unizg.hr
Menges, Mirela 2402 @ K4.10 mmenges@ffzg.unizg.hr
Mišetić, Marijana 2041 @ K5.6 mmisetic@ffzg.unizg.hr
Morović, Marko 2397 @ K1.pult mmorovic2@ffzg.unizg.hr
Novosel, Višnja 2270 @ K5.7 vnovosel@ffzg.unizg.hr
Pavin, Zoran 2035 @ K0.7 zpavin@ffzg.unizg.hr
Pavlinušić, Dobrica 2245, 2411 @ A125C. K3.7 dpavlin@ffzg.unizg.hr
Pisk, Silvija 2015 @ K2.10 spisk@ffzg.unizg.hr
Poljak Juras, Irena 2225 @ K1.4 ipoljak@ffzg.unizg.hr
Raos, Nevia 2384 @ K5.6 nraos@ffzg.unizg.hr
Salopek, Željka 2040 @ K4.10 zsalopek@ffzg.unizg.hr
Sočo, Jasmina 2220 @ K3.3.3 jsoco@ffzg.unizg.hr
Starčević, Katarina 2399 @ K3.pult kstarcev@ffzg.unizg.hr
Šimičević Pavlović, Greta 2221 @ K3.6 greta.simicevic@ffzg.unizg.hr
Vučina Peh, Željana 2039 @ K4.3.4 zvucina@ffzg.unizg.hr
Vujanić, Igor 2396 @ K0.pult ivujanic@ffzg.unizg.hr
Zmajlović , Marija 2140 @ KP1.2.1B mzmajlov@m.ffzg.unizg.hr
Zrnić, Lana 2206 @ K1.4 lzrnic@ffzg.unizg.hr
Živković, Ivan 2391 @ KP1.2.1B izivkovic@ffzg.unizg.hr