Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: anglistika
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za anglistiku FF_odsjeci
FF
Katedra za skandinavistiku
Antunović, Goranka 2049 @ B006 goranka.antunovic@ffzg.hr Katedra za skandinavistiku
Bašić, Ivana 2055 @ B012 ivana.basic@zg.htnet.hr
Bašić, Sonja 2060 @ B018 sonja.basic@zg.htnet.hr
Beli, Vesna 2195 @ B014 vesna.beli@zg.htnet.hr
Brljak, Vladimir 2057 @ B015 vbrljak@ffzg.hr
Broz, Vlatko 2136 @ B019 vbroz@ffzg.hr
Ciglar-Žanić, Janja 2057 @ B015 jc_zanic@yahoo.com
Cvek, Sven 2060 @ B018 scvek@ffzg.hr
Čengić, Jasenka 2052 @ B009 jasenka.cengic@gmail.com
Čimbur Bakić, Rujana 2055 @ B012 rujana.cimbur@hi.t-com.hr
Domines Veliki, Martina 2062 @ B020 mdomines@ffzg.hr
Geld, Renata 2052 @ B009 geldrenata@gmail.com
Grgas, Stipe 2060 @ B018 sgrgas@ffzg.hr
Grubišić, Marina 2361 @ E331 mgrubisic@ffzg.hr
Hoyt, Alexander 2056 @ B013 alex.hoyt@ffzg.hr
Josipović Smojver, Višnja 2051 @ B008 vjosipov@ffzg.hr
Jukić-Gregurić, Tatjana 2059 @ B017 tjukic@ffzg.hr
Kalogjera, Damir 2058 @ B016 dkalogj@ffzg.hr
Klepač, Tihana 2062 @ B020 tklepac@ffzg.hr
Knežević, Borislav 2054 @ B011 bknezevi@ffzg.hr
Kraljević, Marija 2136 @ B019 mkraljev@ffzg.hr
Krsnik, Sandra 2053 @ B010 skrsnik@ffzg.hr
Letica Krevelj, Stela 2052 @ B009 sletica2@ffzg.hr
Lupić, Ivan 2057 @ B015 ilupic@ffzg.hr
Medved Krajnović, Marta 2051 @ B008 mmedved@ffzg.hr
Mihaljević Djigunović, Jelena 2052 @ B009 jmihalje@ffzg.hr
Nikolić, Kristijan 2195 @ B014 knikoli@ffzg.hr
Novoselec, Zvonimir 2050 @ B007 znovosel@ffzg.hr Katedra za skandinavistiku
Pavlović, Nataša 2056 @ B013 npavlovi@ffzg.hr
Petrić, Tamara 2057 @ B015 tpetric@ffzg.hr
Petrović, Ante 2049 @ B006 anpetrov@ffzg.hr Katedra za skandinavistiku
Polak, Iva 2057 @ B015 iva.polak@zg.htnet.hr
Polić, Vanja 2059 @ B017 vanja.polic@zg.t-com.hr
Profeta, Sara 2049 @ B006 sprofet1@ffzg.hr, profeta.sara@gmail.com Katedra za skandinavistiku
Raše, Tea 2195 @ B014 trase@ffzg.hr
Stanojević, Mateusz-Milan 2051 @ B008 mmstanoje@ffzg.hr
Starčević, Anđel 2058 @ B016 astarcevic@ffzg.hr
Šesnić, Jelena 2060 @ B018 jsesnic@ffzg.hr
Tomić, Janica 2050 @ B007 jtomic@ffzg.hr Katedra za skandinavistiku
Veselica Majhut, Snježana 2195 @ B014 veselicamajhut@gmail.com
Vilke, Mirjana 2051 @ B008 mirjana.vilke@zg.htnet.hr
Zalesky, Bodil 2050 @ B007 bodil@salute.se Katedra za skandinavistiku
Zovko Dinković, Irena 2054 @ B011 izovko@ffzg.hr
Zubak Pivarski, Marina 2055 @ B012 marina.zubak@zg.htnet.hr
Žic-Fuchs, Milena 2136 @ B019 mzicfuch@ffzg.hr