Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za psihologiju
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za psihologiju FF_odsjeci
FF
Ajduković, Dean 2385 @ sjeverni podrum dean.ajdukovic@ffzg.hr
Arambašić, Lidija 2198 @ C316 lidija.arambasic@ffzg.hr
Botica, Marija 2187 @ C302 mbotica@ffzg.hr
Bratko, Denis 2194 @ C311 denis.bratko@ffzg.hr
Bunjevac, Tomislav 2188 @ C305 tbunjeva@ffzg.hr
Buško, Vesna 2192 @ C309 vesna.busko@ffzg.hr
Butković, Ana 2194 @ C311 ana.butkovic@ffzg.hr
Čorkalo Biruški, Dinka 2197 @ C314 dinka.corkalo@ffzg.hr
Dumančić, Francesca 2378 @ C303 fdumanci@ffzg.hr
Erceg, Inja 2346 @ C315 inerceg@ffzg.hr
Erceg, Nikola 2216 @ C312 nerceg@ffzg.hr
Faber, Robert 2210 @ C320 robert.faber@ffzg.hr
Faraguna, Katarina 2346 @ C315 kfaraguna@ffzg.hr
Galić, Zvonimir 2216 @ C312 zvgalic@ffzg.hr
Hromatko, Ivana 2193 @ C310 ivana.hromatko@ffzg.hr
Huić, Aleksandra 2380 @ C304 ahuic@ffzg.hr
Ivanec, Dragutin 2196 @ C313 divanec@ffzg.hr
Jelić, Margareta 2189 @ C306 margareta.jelic@ffzg.hr
Jerneić, Željko 2216 @ C312 zeljko.jerneic@ffzg.hr
Jokić-Begić, Nataša 2089 @ C318 njbegic@ffzg.hr
Jurin, Tanja 2378 @ C303 tanja.jurin@ffzg.hr
Kamenov, Željka 2189 @ C306 zkamenov@ffzg.hr
Kapović, Iva 2254 @ A231 ikapovic@ffzg.hr
Keresteš, Gordana 2100 @ C308 gordana.kerestes@ffzg.hr
Kiralj, Jana 2385 @ sjeverni podrum jkiralj@ffzg.hr
Kolesarić, Vladimir 2196 @ C313 vkolesar@ffzg.hr
Kuterovac Jagodić, Gordana 2100 @ C308 gkuterovac@ffzg.hr
Lauri Korajlija, Anita 2089 @ C318 alauri@ffzg.hr
Lugomer Armano, Goranka 2190 @ C307 glugomer@ffzg.hr
Ljubotina, Damir 2192 @ C309 dljuboti@ffzg.hr
Maričić, Antonija 2190 @ C307 afaletar@ffzg.hr
Martinčević, Marina 2254 @ A231 mmartincevic@ffzg.hr
Maslić-Seršić, Darja 2199 @ C317 darja.maslic@ffzg.hr
Mehulić, Jasmina 2188 @ C305 jmehulic@ffzg.hr
Mikac, Una 2190 @ C307 umikac@ffzg.hr
Palanović, Antun 2378 @ C303 apalanov@ffzg.hr
Parmač Kovačić, Maja 2378 @ C303 mparmac@ffzg.hr
Pavlić, Matej 2196 @ C313 mpavlic2@ffzg.hr
Pavlin-Bernardić, Nina 2380 @ C304 nbernardi@ffzg.hr
Pehar, Lana 2197 @ C314 lpehar@ffzg.hr
Pocrnić, Martina 2188 @ C305 mpocrnic@ffzg.hr
Putarek, Vanja 2380 @ C304 vputarek@ffzg.hr
Radić, Suzana 2268 @ C325A sradic@ffzg.hr
Rebernjak, Blaž 2192 @ C309 brebernj@ffzg.hr
Ružojčić, Mitja 2346 @ C315 mruzojci@ffzg.hr
Salkičević Pišonić, Svjetlana 2346 @ C315 ssalkice@ffzg.hr
Šverko, Branimir 2216 @ C312 branimir.sverko@ffzg.hr
Tadinac, Meri 2193 @ C310 mtadinac@ffzg.hr
Tomas, Jasmina 2154 @ C319 jtomas@ffzg.hr
Tomić, Ivan 2196 @ C313 itomic3@ffzg.hr
Tonković, Mirjana 2199 @ C317 mtonkovi@ffzg.hr
Uzelac, Ena 2346 @ C315 euzelac@ffzg.hr
Vlahović Štetić, Vesna 2198 @ C316 vvlahovi@ffzg.hr
Vlašićek, Denis 2254 @ A231 dvlasice@ffzg.hr
Vranić, Andrea 2154 @ C319 avranic@ffzg.hr
Vukasović Hlupić, Tena 2194 @ C311 tvukasov@ffzg.hr