Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za istočnoslavenske jezike i književnosti
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za istočnoslavenske jezike i književnosti FF_odsjeci
FF
Katedra za ukrajinistiku
Aslanovski Tokić, Sanja 2160 @ C120 saslanov@ffzg.hr
Bakić, Zrinka 2104 @ B203 zbakic@ffzg.hr
Barčot, Branka 2123 @ B225 bbarcot@ffzg.hr
Benčić-Primc, Živa 2123 @ B225 zbencic@ffzg.hr
Čelić, Željka 2121 @ B223 zcelic@ffzg.hr
Drljača Magić, Sanja 2160 @ C120 sdmagic@ffzg.hr
Dugandžić, Ana 2101 @ B201 adugandz@ffzg.hr
Fink-Arsovski, Željka 2121 @ B223 zfink@ffzg.hr
Flegar, Maja 2104 @ B203 mflegar@ffzg.hr
Fuderer, Tetyana 2121 @ B223 tfuderer@ffzg.hr Katedra za ukrajinistiku
Graljuk, Silvija 2101 @ B201 sgraljuk@ffzg.hr
Hrnjak, Anita 2103 @ B204 ahrnjak@ffzg.hr
Janjić Novogradec, Marina 2121 @ B223 mjnovo@ffzg.hr
Lugarić Vukas, Danijela 2108 @ B208 dlugaric@ffzg.hr
Medarić-Kovačić, Magdalena 2123 @ B225 mmedaric@ffzg.hr
Milković, Lidija 2123 @ B225 lmilkovi@ffzg.hr
Mironova-Blažina, Irina 2103 @ B204 imironov@ffzg.hr
Oraić Tolić, Dubravka 2108 @ B208 dtolic@ffzg.hr
Paščenko, Jevgenij 2101 @ B201 jpascenk@ffzg.hr
Pavlešen, Dariya 2101 @ B201 dpavlese@ffzg.hr
Peruško Vindakijević, Ivana 2122 @ B224 iperusko@ffzg.hr
Poljak, Nastja 2160 @ C120 npoljak@ffzg.hr
Poljak-Makaruha, Dubravka 2102 @ B202 kristijan.makaruha@zg.htnet.hr
Popović, Milenko 2102 @ B202 mpopovic@ffzg.hr
Ratković, Elvira 2160 @ C120 eratkovi@ffzg.hr
Timko-Đitko, Oksana 2102 @ B202 okditko@ffzg.hr
Trostinska, Raisa 2101 @ B201 rtrostin@ffzg.hr
Užarević, Josip 2122 @ B224 juzarevi@ffzg.hr
Vidmarović, Natalija 2103 @ B204 natalija.vidmarovic@ffzg.hr
Vojvodić, Jasmina 2122 @ B224 jasmina.vojvodic@ffzg.hr
Živković, Igor 2160 @ C120 izivkovi@ffzg.hr