Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za zapadnoslavenske jezike i književnosti
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za zapadnoslavenske jezike i književnosti FF_odsjeci
FF
Bakić, Zrinka 2104 @ B203 zbakic@ffzg.hr
Blažina, Dalibor 2119 @ B221 dblazina@ffzg.hr
Čagalj, Ivana 2108 @ B208 icagalj@ffzg.hr
Čilić Škeljo, Đurđica 2119 @ B221 dcskeljo@ffzg.hr
Flegar, Maja 2104 @ B203 mflegar@ffzg.hr
Grčević, Martina 2108 @ B208 mgrcevic@ffzg.hr
Ivačić, Matija 2106 @ B206 mivacic@ffzg.hr
Ivanković, Katica 2105 @ B205 katica.ivankovic@ffzg.hr
Kos, Suzana 2105 @ B205 skos@ffzg.hr
Kovačević, Zrinka 2118 @ B220 zrkovace@ffzg.hr
Kozina, Filip 2119 @ B221 fkozina@ffzg.hr
Kryžan-Stanojević, Barbara 2107 @ B207 bkryzan@ffzg.hr
Machata, Martin 2118 @ B220 mmachata@ffzg.hr
Maslač, Ivana 2107 @ B207 imaslac@ffzg.hr
Novosad, Alen 2106 @ B206 anovosad@ffzg.hr
Pintarić, Neda 2120 @ B222 npintari@ffzg.hr
Ribarova, Slavomira 2106 @ B206 slavomira.ribarova@ffzg.hr
Sesar, Dubravka 2121 @ B223 dsesar@ffzg.hr
Sychowska-Kavedžija, Jolanta 2107 @ B207 jskavedz@ffzg.hr
Šinjori, Tena 2105 @ B205 tsinjori@ffzg.hr
Vidović Bolt, Ivana 2120 @ B222 ividovic@ffzg.hr
Vrazic, Małgorzata 2107 @ B207 mvrazic@m.ffzg.hr
Vuković, Petar 2105 @ B205 petar.vukovic@ffzg.hr
Vuksanović Kursar, Maria 2118 @ B220 kursarm@ffzg.hr