Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za povijest umjetnosti
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za povijest umjetnosti FF_odsjeci
FF
Alviž, Josipa 2143 @ C104 josipa.petrinic@ffzg.hr
Botica, Dubravka 2145 @ C105 dbotica@ffzg.hr
Cvetnić, Sanja 2146 @ C106 scvetnic@ffzg.hr
Ćorić, Franko 2161 @ C121 franko.coric@ffzg.hr
Damjanović, Dragan 2164 @ C126 ddamjano@ffzg.hr
Dulibić, Frano 2164 @ C126 frano.dulibic@ffzg.hr
Galjer, Jasna 2145 @ C105 jgaljer@ffzg.hr
Gudelj, Jasenka 2143 @ C104 jgudelj@ffzg.hr
Jurić, Zlatko 2161 @ C121 zljuric@ffzg.hr
Jurković, Miljenko 2147 @ C107 miljenko.jurkovic@ffzg.hr
Lulić, Josipa 2407 @ C124 jlulic@ffzg.hr
Magaš Bilandžić, Lovorka 2406 @ C101 lovorka.magas@ffzg.hr
Maraković, Nikolina 2407 @ C124 nmarakov@ffzg.hr
Marinković, Ana 2143 @ C104 amarinko@ffzg.hr
Marković, Predrag 2146 @ C106 predrag.markovic@ffzg.hr
Milinović, Dino 2163 @ C125 dmilinov@ffzg.hr
Munk, Ana 2163, 2226 @ C125, D23 amunk@ffzg.hr, prodekanica.znanost@ffzg.hr
Nestić, Jasmina 2143 @ C104 jasmina.nestic@ffzg.hr
Počanić, Patricia 2143 @ C104 ppocanic@ffzg.hr
Šola, Jana 2144 @ C103 janasola@ffzg.hr
Šourek, Danko 2406 @ C101 danko.sourek@ffzg.hr
Špikić, Marko 2161 @ C121 mspikic@ffzg.hr
Tomas, Ivana 2406 @ C101 tomasi@ffzg.hr
Trška, Tanja 2406 @ C101 tanja.trska@ffzg.hr
Turković, Tin 2407 @ C124 tin.turkovic@ffzg.hr
Zeman, Maja 2407 @ C124 maja.zeman@ffzg.hr