Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za lingvistiku
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za lingvistiku FF_odsjeci
FF
Andrijašević, Marin 2046 @ B003 andrijasevic.marin@yahoo.fr
Bekavac, Božo 2142 @ B302 bbekavac@ffzg.hr
Bertoša, Mislava 2048 @ B005 mbertosa@ffzg.hr
Erdeljac, Vlasta 2046 @ B003 verdelja@ffzg.hr
Filko, Matea 2142 @ B302 matea.filko@ffzg.hr
Glavašević, Bojan 2046 @ B003 bglavase@ffzg.hr
Kapović, Mate 2047 @ B004 mkapovic@ffzg.hr
Katunar, Daniela 2066 @ B024 dkatunar@ffzg.hr
Matasović, Ranko 2047 @ B004 rmatasov@ffzg.hr
Mijatović, Stella 2043 @ C022 smijatov@ffzg.hr
Polančec, Jurica 2046 @ B004 jpolance@ffzg.hr
Pupovac, Milorad 2048 @ B005 mpupovac@zamir.net
Raffaelli, Ida 2066 @ B024 ida.raffaelli@ffzg.hr
Sekulić Sović, Martina 2046 @ B003 msekulic@ffzg.hr
Simeon, Ivana 2142 @ B302 ivana.simeon@ffzg.hr
Šojat, Krešimir 2142 @ B302 ksojat@ffzg.hr
Tadić, Marko 2066 @ B024 marko.tadic@ffzg.hr