Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za komparativnu književnost
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za komparativnu književnost FF_odsjeci
FF
Bekavac, Luka 2113 @ B212 lbekavac@ffzg.hr
Brlek, Tomislav 2112 @ B211 tbrlek@ffzg.hr
Čale Feldman, Lada 2114 @ B214 lcfeldma@ffzg.hr
Duda, Dean 2112 @ B211 dean.duda@ffzg.hr
Gilić, Nikica 2116 @ B216 ngilic@ffzg.hr
Grdešić, Maša 2113 @ B212 mgrdesic@ffzg.hr
Grgić, Kristina 2113 @ B212 kgrgic2@ffzg.hr
Jurić, Slaven 2112 @ B211 slaven.juric@ffzg.hr
Kravar, Zoran 2200 @ B213 zoran.kravar@email.t-com.hr
Leko, Tena 2115, fax.2212 @ B217 tmuzevic@ffzg.hr
Lučić, Krunoslav 2116 @ B216 klucic@ffzg.hr
Matijašević, Željka 2113 @ B212 zeljka.matijasevic@ffzg.hr
Oblučar, Branislav 2200 @ B213 boblucar@ffzg.hr
Pavličić, Pavao 2235 @ B215 pavao.pavlicic@ffzg.hr
Pavlović, Cvijeta 2235 @ B215 cvijeta.pavlovic@ffzg.hr
Rogošić, Višnja 2116 @ B216 vrogosic@ffzg.hr
Senker, Boris 2235 @ B215 bsenker@ffzg.hr
Solar, Milivoj 2200 @ B213 milivoj.solar@zg.t-com.hr
Škopljanac, Lovro 2116 @ B216 lskoplja@ffzg.hr
Šporer, David 2114 @ B214 david.sporer@ffzg.hr
Tomljenović, Ana 2114 @ B214 atomljen3@ffzg.hr, anatomljenovic@yahoo.com
Zlatar Violić, Andrea 2200 @ B213 azviolic@ffzg.hr