Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti FF_odsjeci
FF
Babić, Darko 2348 @ E316 dbabic@ffzg.hr
Bago, Petra 2323 @ E315 pbago@ffzg.hr
Banek Zorica, Mihaela 2351 @ E323 mbanek@ffzg.hr
Barbarić, Ana 2349 @ E317 abarbari@ffzg.hr
Boras, Damir 2323 @ E315 dboras@ffzg.hr
Dunđer, Ivan 2321 @ E313 idundjer@ffzg.hr
Hebrang Grgić, Ivana 2349 @ E317 ivana.grgic@ffzg.hr
Ivanjko, Tomislav 2349 @ E317 tivanjko@ffzg.hr
Juričić, Vedran 2319 @ E321 vedran.juricic@ffzg.hr
Kišiček, Sanja 2321 @ E313 sanja.kisicek@ffzg.hr
Kocijan, Kristina 2318 @ E314 krkocijan@ffzg.hr
Kos, Denis 2306 @ A305 dkos@ffzg.hr
Lasić-Lazić, Jadranka 2351 @ E323 jlazic@ffzg.hr
Lauc, Tomislava @ E320 tlauc@ffzg.hr
Lopina, Vjera 2318 @ E314 vjera.lopina@ffzg.hr
Ljubešić, Nikola 2323 @ E315 nljubesi@ffzg.hr
Mikelić Preradović, Nives 409-2323 @ E-315 nives.mikelic@gmail.com, nmikelic@ffzg.hr
Miklošević, Željka 2348 @ E316 zmiklose@ffzg.hr
Pavlina, Krešimir 2306, 2171 @ E318, D21 kpavlina@ffzg.hr, prodekan.nastava@ffzg.hr
Pongrac Pavlina, Ana 2306 @ E318 apongrac@ffzg.hr
Radošević, Matea 2319 @ E321 matea.radosevic@ffzg.hr
Seljan, Sanja 2350 @ E312 sseljan@ffzg.hr
Stančić, Hrvoje 2350 @ E312 hrvoje.stancic@zg.t-com.hr
Stublić, Helena 2322 @ E324 hstublic@ffzg.hr
Špiranec, Sonja 2320 @ E322 sspiran@ffzg.hr
Vrana, Radovan 2365 @ E320 rvrana@ffzg.hr
Vujić, Žarka 2322 @ E324 zvujic@ffzg.hr
Zlodi, Goran 2348 @ E316 gzlodi@ffzg.hr
Živko, Maja 2302 @ E326 maja.zivko@ffzg.hr
Živković, Daniela 2321 @ E313 daniela.zivkovic1@zg.htnet.hr