Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za romanistiku
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za romanistiku FF_odsjeci
FF
Amorim da Silva, Mario Luiz 2338 @ F323
Berlengi, Vedrana 2315 @ F328 vedrana.berlengi@ffzg.hr
Bikić-Carić, Gorana 2317 @ F326 gbcaric@ffzg.hr
Blažević, Ana Gabrijela 2328 @ F310 agblazev@ffzg.hr
Bojić, Majda 2340 @ F322 mbojic@ffzg.hr
Brala, Želimir 2338 @ F323 zbrala@ffzg.hr
Capatina, Clara 2342 @ F320 ccapatin@ffzg.hr
Ćurko, Daniela 2339 @ F324 dcurko@ffzg.hr
Damić-Bohač, Darja 2337 @ F325 ddbohac@ffzg.hr
Desnica-Žerjavić, Nataša 2339 @ F324 ndzerjav@ffzg.hr
Deur, Marina 2338 @ F323
Flambeaux, Simon 2344 @ F307 simon.flambeaux@gmail.com
Franić, Ivana 2315 @ F328 ifranic1@ffzg.hr
Grahek, Sanja 2315 @ F328
Grković, Daša 2341 @ F321 dasagrkovic@yahoo.com
Ille, Ana 2340 @ F322 ana_ille@yahoo.com
Ivić, Nenad 2367 @ F308 nenad.ivic@ffzg.hr
Joy-Stojanić, Patricia 2301 @ F306 pjoystoj@ffzg.hr
Knezović, Alica 2341 @ F321 aknezovi@ffzg.hr
Koščec, Marinko 2317 @ F326 marinko.koscec@ffzg.hr
Kovačec, August 2343 @ F305 akovacec@ffzg.hr
Lanović, Nina 2340 @ F322 nina.lanovic@ffzg.hr
Le Calve Ivičević, Evaine 2316 @ F327 eivicevi@ffzg.hr
Matić, Gordana 2330 @ F311 gmatic@ffzg.hr
Mikelenić, Bojana 2328 @ F310 bmikelen@ffzg.hr
Musulin, Maša 2328 @ F310 mmusulin@ffzg.hr
Olujić, Ivana 2342 @ F320 iolujic@ffzg.hr
Orešković-Dvorski, Lidija 2315 @ F328 lodvorsk@ffzg.hr
Oštrec, Branka 2341 @ F321 bostrec@ffzg.hr
Paprašarovski, Marija 2317 @ F326 marija.paprasarovski@ffzg.hr
Pavelin Lešić, Bogdanka 2337 @ F325 bogdanka.pavelin@ffzg.hr
Polić-Bobić, Mirjana 2330 @ F311 mpbobic@ffzg.hr
Radosavljević, Petar 2316 @ F327 pradosav@ffzg.hr
Santamaría Martín, Almudena 2342 @ F320 asantama@ffzg.hr
Sarić, Daliborka 2338 @ F323 dsaric@ffzg.hr
Šafranek, Ingrid 2304 @ F309 ingrid.safranek@ffzg.hr
Šoštarić, Sanja 2344 @ F307 ssostari@ffzg.hr
Talan, Nikica 2340 @ F322 nikica.talan@ffzg.hr
Tanquerel, Sylvain 2337 @ F325 sykvauntanquerel@gmail.com
Tarle, Jere 2344 @ F307 jtarle@ffzg.hr
Trujillo Trujillo, Aurélie 2339 @ F324
Urquijo Sánchez, Ignacio 2435 @ A117 (Aula Cervantes) aula.zagreb@cervantes.es
Valencia Spoljaric, Ana María 2341 @ F321 avalenci@ffzg.hr
Varga, Dražen 2316 @ F327 dvarga@ffzg.hr
Vrhovac, Yvonne 2315 @ F328 yvonne.vrhovac@zg.htnet.hr
Zorica Vukušić, Maja 2304 @ F309 mzorica@ffzg.hr
Zovko, Maja 2330 @ F311 mzovko2@ffzg.hr