Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za južnoslavenske jezike i književnosti
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za južnoslavenske jezike i književnosti FF_odsjeci
FF
Bakić, Zrinka 2104 @ B203 zbakic@ffzg.hr
Baković, Ivica 2110 @ B210 ibakovic@ffzg.hr
Bijelić, Marijana 2383 @ C020 mbijelic@ffzg.hr
Bogutovac, Dubravka 2117 @ B219 dubravka.bogutovac@ffzg.hr
Flegar, Maja 2104 @ B203 mflegar@ffzg.hr
Karlić, Virna 2117 @ B219 vkarlic@ffzg.hr
Kovač, Zvonko 2109 @ B209 zkovac@ffzg.hr
Latković, Ivana 2109 @ B209 ilatkovi@ffzg.hr
Majić, Ivan 2109 @ B209 imajic@ffzg.hr
Marinković, Dušan 2117 @ B219 dmarinko@ffzg.hr
Pavlovski, Borislav 2110 @ B210 borislav.pavlovski@ffzg.hr
Peti-Stantić, Anita 2275 @ B218 anita.peti-stantic@ffzg.hr
Petrić Lasnik, Ivana 2275 @ B218 iplasnik@ffzg.hr
Prošev-Oliver, Borjana 2110 @ B210 bpoliver@ffzg.hr
Tušek, Jelena 2275 @ B218 jelena.tusek@ffzg.hr
Vasung, Ana 2383 @ C020 avasung@ffzg.hr