Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za hungarologiju, turkologiju i judaistiku
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za hungarologiju, turkologiju i judaistiku FF_odsjeci
FF
Katedra za hungarologiju
Katedra za judaistiku
Katedra za turkologiju
Abadžić Navaey, Azra 2064 @ B022 azra.abadzic@gmail.com Katedra za turkologiju
Andrić, Marta 2064 @ B022 martaandric@yahoo.com Katedra za turkologiju
Brandl, Naida-Mihal 2395, 2014 @ C012, D14 mbrandl@ffzg.hr, prodekanica.poslovanje@ffzg.hr Katedra za judaistiku
Bušić, Jana 2064 @ B022 Katedra za turkologiju
Čaušević, Ekrem 2045 @ B002 ekrem.causevic@ffzg.hr Katedra za turkologiju
Ćurković-Major, Franciška 2011 @ B001 Katedra za hungarologiju
Dadon, Kotel 2149 @ C109 kdadon@ffzg.hr Katedra za judaistiku
Katalinić, Kristina 2045 @ B002 kkatalin@ffzg.hr Katedra za hungarologiju
Kerovec, Barbara 2064 @ B022 bkerovec@ffzg.hr Katedra za turkologiju
Kursar, Vjeran 2157 @ C117 vkursar@ffzg.hr Katedra za turkologiju
Kusin, Igor 2395 @ C012 ikusin@ffzg.hr Katedra za judaistiku
Sekso Milković, Ana 6120-011 @ B001 asekso@ffzg.hr
Ugrinović, Ana 2030 @ B021 augrinov@ffzg.hr
Žagar Szentesi, Orsolya 2045 @ B002 ozagar@ffzg.hr