Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Povijest umjetnosti - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 6

akademska godina 2021./22.


nastavnici: dr. sc. Maja Zeman
kolegij: Antička i kasnoantička ladanjska arhitektura na istočnoj obali Jadrana
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 16:15-17:45 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić
kolegij: Interpolacije 2
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković
kolegij: Karolinška Istra
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić
kolegij: Povijest konzerviranja u Zagrebu od 1850. do 1945.
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas
kolegij: Srednjovjekovna umjetnost južne Dalmacije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 11:45-13:15 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, dr. sc. Predrag Marković
kolegij: Srednjovjekovna umjetnost Venecije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 14:00-15:30 dvorana A213 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Franko Ćorić
kolegij: Svjetska kulturna baština
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:00-14:45 dvorana A126 - predavanje
uto 14:45-15:30 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer, dr. sc. Ana Munk, dr. sc. Dubravka Botica, dr. sc. Dragan Damjanović, dr. sc. Frano Dulibić, dr. sc. Marko Špikić, dr. sc. Franko Ćorić, dr. sc. Jasmina Nestić, dr. sc. Josipa Alviž
kolegij: Teorija i povijest povijesti umjetnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
pon 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje
uto 09:30-10:15 dvorana A126 - seminar, grupa 1
uto 10:15-11:00 dvorana A126 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Ana Munk
kolegij: Transforming Encounters: American Art of the 19th and 20th Centuries
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić, dr. sc. Marko Špikić, dr. sc. Franko Ćorić
kolegij: Zaštita spomenika kulture
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 6
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
čet 08:45-10:15 dvorana D6 - predavanje
čet 11:45-12:30 dvorana A126 - seminar, grupa 1
čet 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar, grupa 2

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-03-02 14:44:48