Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Povijest umjetnosti - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 5

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Danko Šourek
kolegij: Barokna baština crkvenih redova u hrvatskoj povijesti umjetnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 17:00-18:30 dvorana D6 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Franko Ćorić
kolegij: Bečka škola povijesti umjetnosti i hrvatski spomenici
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-16:15 dvorana D6 - predavanje
čet 16:15-17:00 dvorana D6 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas
kolegij: Gotičke katedrale Francuske
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Zlatko Jurić
kolegij: Interpolacije I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 08:00-09:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović
kolegij: Nova post vetera coepit: ikonografija prve kršćanske umjetnosti
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 09:30-10:15 dvorana A126 - predavanje
pet 10:15-11:00 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković
kolegij: Ranosrednjovjekovne klesarske radionice u Dalmaciji i Istri
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Marko Špikić
kolegij: Roma instaurata - grad Rim od Petrarce do Rafaela
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 08:00-09:30 dvorana D6 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Dragan Damjanović, Patricia Počanić
kolegij: Umjetnost 19. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
čet 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje
čet 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar, grupa 1
čet 13:15-14:00 dvorana A126 - seminar, grupa 2
čet 14:00-14:45 dvorana D6 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Dragan Damjanović, dr. sc. Frano Dulibić, Patricia Počanić
kolegij: Umjetnost nakon 1900. godine
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 4
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 3
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
sri 11:00-12:30 dvorana D6 - predavanje
sri 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar, grupa 1
sri 16:15-17:00 dvorana A126 - seminar, grupa 2
sri 17:00-17:45 dvorana A126 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Nikolina Maraković
kolegij: Zidno slikarstvo u Italiji od 4. do 13. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 09:30-11:00 dvorana D6 - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:25