Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Povijest - jednopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Jelena Marohnić
kolegij: Grčki i rimski svijet
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 7
sri 12:30-14:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1
čet 11:00-12:30 dvorana A201 - predavanje
čet 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Ida Ograjšek Gorenjak, Ograjšek Gorenjak, Ida; Nikolić Jakus, Zrinka; Šimetin Šegvić, Filip
kolegij: Historiografski praktikum
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
pon 09:30-10:15 dvorana A201 - predavanje, grupa 1
pon 10:15-11:00 dvorana A201 - seminar, grupa 1
pon 11:00-11:45 dvorana A201 - predavanje, grupa 2
pon 11:45-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 2
sri 08:00-08:45 dvorana D6 - predavanje, grupa 3
sri 08:45-09:30 dvorana D6 - seminar, grupa 3
sri 11:00-11:45 dvorana A201 - predavanje, grupa 4
sri 11:45-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 4
nastavnici: dr. sc. Kornelija Jurin Starčević
kolegij: Hrvatske zemlje pod osmanskom vlašću
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Boris Olujić, Budić, Filip
kolegij: Hrvatski povijesni prostor u prapovijesti i antici
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
sri 08:00-08:45 dvorana A201 - predavanje, grupa 1
sri 08:45-09:30 dvorana A201 - seminar, grupa 1
sri 09:30-10:15 dvorana A201 - predavanje, grupa 2
sri 10:15-11:00 dvorana A201 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Luka Špoljarić
kolegij: Križarske države: religija, politika, društvo
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 12:30-14:00 dvorana A201 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Klasić
kolegij: Politika i propaganda u 20. stoljeću
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman, Osterman, Jasmina; Vilogorac Brčić, Inga
kolegij: Povijest ranih civilizacija
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 7
uto 11:00-12:30 dvorana A201 - predavanje
uto 12:30-14:00 dvorana A125 - seminar, grupa 1
uto 14:00-15:30 dvorana A201 - seminar, grupa 2
pet 11:00-12:30 dvorana A201 - seminar, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Borislav Grgin
kolegij: Rumunjske zemlje u srednjem i ranom novom vijeku
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 14:00-15:30 dvorana A202 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Mirela Altić
kolegij: Uvod u čitanje starih karata
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pet 17:00-18:30 dvorana A202 - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:25