Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Lingvistika - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 5

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Mislava Bertoša, Simeon, Ivana
kolegij: Etika govorenja
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 17:00-18:30 dvorana A113 - predavanje
uto 18:30-20:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marko Tadić, Filko, Matea; Polančec, Jurica
kolegij: Generativna gramatika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 12:30-14:00 dvorana A113 - predavanje
sri 14:00-14:45 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Ie. jezični tečaj: staroirski I
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 08:00-08:45 dvorana A113 - predavanje
čet 08:45-09:30 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mate Kapović
kolegij: Indoeuropska fonologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 18:30-20:00 dvorana A113 - predavanje
sri 16:15-17:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Indoeuropska mitologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
čet 11:00-12:30 dvorana A113 - predavanje
čet 12:30-13:15 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ranko Matasović
kolegij: Poredbena gramatika indoeuropskih jezika - srednjovelški
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 17:45-19:15 dvorana A113 - predavanje
čet 19:15-20:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Daniela Katunar
kolegij: Semantička tipologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:45-16:15 dvorana A113 - predavanje
uto 16:15-17:00 dvorana A113 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Šojat, Krešimir
kolegij: Sintaksa
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
pon 09:30-11:00 dvorana A113 - predavanje
čet 08:00-09:30 dvorana A209 - seminar, grupa 1
čet 09:30-11:00 dvorana A113 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Ida Raffaelli, Katunar, Daniela
kolegij: Temelji kognitivne lingvistike
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 11:00-11:45 dvorana A113 - seminar, grupa 1
pon 11:45-12:30 dvorana A113 - seminar, grupa 2
uto 11:45-13:15 dvorana A113 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Božo Bekavac
kolegij: Ustroj umjetnih jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 15:30-17:00 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana Knjiznica I.kat - seminar
nastavnici: dr. sc. Marin Andrijašević
kolegij: Uvod u semiologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 13:15-14:45 dvorana A215 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana A215 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:25