Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Hrvatski jezik i književnost - jednopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Marija Malnar Jurišić
kolegij: Hrvatski govori kroz frazeologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 10:15-11:45 dvorana A225 - predavanje
uto 11:45-12:30 dvorana A225 - seminar
nastavnici: dr. sc. Helena Delaš
kolegij: Jezične vježbe I.
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
pon 14:00-17:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 1
pon 17:00-18:30 dvorana A119 - vježbe, grupa 2
sri 15:30-18:30 dvorana A225 - vježbe, grupa 4
čet 14:00-15:30 dvorana A225 - vježbe, grupa 2
čet 15:30-18:30 dvorana A225 - vježbe, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Helena Delaš, Gligorić, Igor Marko; Korajac, Aida
kolegij: Jezične vježbe I.
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+4
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
pon 14:00-15:30 dvorana A225 - vježbe, grupa 3
uto 12:30-14:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 3
uto 14:00-14:45 dvorana D4 - vježbe, grupa 4
uto 14:00-15:30 dvorana A119 - vježbe, grupa 1
uto 14:45-15:30 dvorana D4 - vježbe, grupa 4
uto 15:30-17:00 dvorana A119 - vježbe, grupa 1
pet 12:30-14:00 dvorana A102 - vježbe, grupa 4
pet 14:00-17:00 dvorana A102 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Lahorka Plejić Poje
kolegij: Marko Marulić
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 08:45-10:15 dvorana D4 - predavanje
sri 10:15-11:00 dvorana D4 - seminar
nastavnici: dr. sc. Anera Ryznar
kolegij: Praksa čitanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
uto 15:30-17:00 dvorana D6 - predavanje
uto 17:00-17:45 dvorana A119 - seminar, grupa 1
uto 18:30-19:15 dvorana D6 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Krešimir Bagić, Bionda, Gabrijela
kolegij: Publicistički i medijski diskurz
predavanja + seminara + vježbi: 0+3+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 12:30-14:45 dvorana A102 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Eterović
kolegij: Staroslavenski jezik
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
nije se izvodilo dvorana nije se izvodilo - predavanje
pon 08:00-09:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1
pon 11:00-11:45 dvorana D7 - predavanje
pon 12:30-14:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Mateo Žagar
kolegij: Staroslavenski jezik
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
sri 12:30-13:15 dvorana D7 - predavanje
sri 14:00-15:30 dvorana A119 - seminar, grupa 1
čet 11:00-12:30 dvorana D1 - seminar, grupa 3
čet 12:30-14:00 dvorana A225 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Zrinka Jelaska, Gligorić, Igor Marko
kolegij: Teorija jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
sri 09:30-11:00 dvorana A119 - seminar, grupa 2
sri 14:00-15:30 dvorana A225 - seminar, grupa 1
čet 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje
pet 08:00-09:30 dvorana D4 - seminar, grupa 3
pet 09:30-11:00 dvorana D4 - seminar, grupa 4
nastavnici: dr. sc. Andrea Milanko
kolegij: Uvod u teorije kulture
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
sri 09:30-11:00 dvorana A225 - predavanje
sri 11:00-11:45 dvorana A225 - seminar
nastavnici: dr. sc. Suzana Coha
kolegij: Žanrovi hrvatske preporodne književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
pon 08:45-10:15 dvorana A225 - predavanje
pon 10:15-11:00 dvorana A225 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:25