Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Njemački jezik i književnost - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 5

akademska godina 2022./23.


nastavnici: Maja Anđel, Mirela Landsman Vinković, Slađan Turković
kolegij: Germanistika u praksi
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 17:00-17:45 dvorana A307 - predavanje
nastavnici: -- Nadine Vollstädt
kolegij: Njemački jezik i kazalište
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 08:00-09:30 dvorana A101 - seminar
nastavnici: dr. sc. Franjo Janeš
kolegij: Osnove retorike I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 15:30-17:00 dvorana A311 - seminar
nastavnici: dr. sc. Velimir Piškorec
kolegij: Planski jezici
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
sri 12:30-13:15 dvorana A307 - predavanje
sri 13:15-14:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: mr. sc. Sonja Strmečki-Marković
kolegij: Poredbena analiza frazema u njemačkom i hrvatskom jeziku
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 09:30-11:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Svjetlan Lacko Vidulić
kolegij: Povijest njemačke književnosti: 20. st. I
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
sri 11:00-12:30 dvorana D1 - predavanje
nastavnici: Antonela Konjevod, Franjo Janeš, Snježana Rodek, Inja Skender Libhard
kolegij: Receptivna i produktivna tekstna kompetencija I
predavanja + seminara + vježbi: 0+3+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 3
pon 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar, grupa 4
pon 15:30-17:00 dvorana A307 - seminar, grupa 1
uto 09:30-10:15 dvorana A301 - seminar, grupa 4
uto 10:15-11:00 dvorana A301 - vježbe, grupa 4
uto 11:00-12:30 dvorana A311 - seminar, grupa 3
uto 14:00-15:30 dvorana A311 - seminar, grupa 2
sri 15:30-16:15 dvorana A311 - seminar, grupa 2
sri 16:15-17:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 2
čet 11:00-11:45 dvorana A311 - seminar, grupa 3
čet 11:45-12:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 3
pet 15:30-16:15 dvorana A311 - seminar, grupa 1
pet 16:15-17:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Aleksandra Ščukanec
kolegij: Semantika suvremenoga njemačkoga jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
sri 14:00-15:30 dvorana D5 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Svjetlan Lacko Vidulić
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 20. st. 1 A
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 12:30-14:00 dvorana A102 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jelena Spreicer
kolegij: Seminar iz njemačke književnosti 20. st. 1 B
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 12:30-14:00 dvorana A307 - seminar
nastavnici: dr. sc. Kristian Novak
kolegij: Sintaktička analiza I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pet 08:00-09:30 dvorana A307 - seminar
nastavnici: Snježana Rodek
kolegij: Tekstne vrste I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
pon 14:00-15:30 dvorana A311 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:24