Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Njemački jezik i književnost - dvopredmetni studij

preddiplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2022./23.


nastavnici: -- Nadine Vollstädt
kolegij: Izgovorne vježbe njemačkog jezika I
predavanja + seminara + vježbi: 0+0+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 1
pon 08:00-08:45 dvorana A311 - vježbe, grupa 1
pon 08:45-09:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 2
uto 09:30-10:15 dvorana A215 - vježbe, grupa 3
uto 10:15-11:00 dvorana A215 - vježbe, grupa 4
sri 17:00-17:45 dvorana A112 - vježbe, grupa 5
sri 17:45-18:30 dvorana A112 - vježbe, grupa 6
nastavnici: dr. sc. Jelena Spreicer, Aida Alagić, Jelena Spreicer
kolegij: Metode studiranja – znanost o književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
uto 18:30-20:00 dvorana A307 - seminar, grupa 1
čet 15:30-17:00 dvorana A307 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Maja Anđel
kolegij: Njemački – suvremenost i povijest
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 2
čet 17:00-18:30 dvorana A202 - seminar, grupa 1
čet 18:30-20:00 dvorana A307 - seminar, grupa 2
nastavnici: Tamara Crnko Gmaz, Antonela Konjevod, Irena Petrušić Hluchy, Snježana Rodek, Inja Skender Libhard, Sonja Strmečki Marković
kolegij: Suvremeni njemački jezik I
predavanja + seminara + vježbi: 0+2+4
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
pon 11:00-12:30 dvorana A307 - seminar, grupa 5
pon 15:30-17:00 dvorana A311 - seminar, grupa 4
pon 17:45-19:15 dvorana A224 - seminar, grupa 2
uto 08:00-09:30 dvorana A311 - seminar, grupa 6
uto 11:00-12:30 dvorana A215 - vježbe, grupa 5
uto 12:30-14:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 4
uto 14:00-15:30 dvorana A301 - seminar, grupa 1
uto 17:00-18:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 2
sri 08:00-09:30 dvorana A301 - vježbe, grupa 6
sri 11:00-12:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 5
sri 12:30-14:00 dvorana A215 - seminar, grupa 3
čet 08:00-09:30 dvorana A307 - vježbe, grupa 6
čet 09:30-11:00 dvorana A301 - vježbe, grupa 3
čet 12:30-14:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 4
čet 14:00-15:30 dvorana A309 - vježbe, grupa 1
pet 11:00-12:30 dvorana A128 - vježbe, grupa 3
pet 12:30-14:00 dvorana A311 - vježbe, grupa 1
pet 17:00-18:30 dvorana A311 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Jelena Spreicer
kolegij: Uvod u studij njemačke književnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
pon 13:15-14:45 dvorana D6 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Slađan Turković
kolegij: Uvod u studij njemačkog jezika
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
pon 09:30-11:00 dvorana D7 - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:24