nastavnici: dr. sc. Hrvoje Gračanin kolegij: Diplomska radionica I. - nastavnički predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
sri 17:00-18:30 dvorana D6 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Branimir Janković, Janković, Branimir; Tomašegović, Nikola kolegij: Historiografija i nacionalizam predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 14:00-14:45 dvorana A201 - predavanje pet 14:45-15:30 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Nikola Anušić kolegij: Interpretativni modeli teorije demografske tranzicije predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pon 17:00-17:45 dvorana A202 - predavanje pon 17:45-18:30 dvorana A202 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Ivo Goldstein kolegij: Josip Broz Tito predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
uto 15:30-17:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivica Šute kolegij: Kultura putovanja u Hrvatskoj između dva svjetska rata predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 12:30-14:00 dvorana A001 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Snježana Koren kolegij: Nacizam i Njemačka: ideologija, prakse, nasljeđe predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
čet 12:30-13:15 dvorana A201 - predavanje čet 13:15-14:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Jasmina Osterman, Vilogorac Brčić, Inga kolegij: Nil u Tiberu: egipatski bogovi u rimskom svijetu predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 09:30-11:00 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Trpimir Vedriš kolegij: Odabrana pitanja iz povijesti kršćanstva u srednjem vijeku predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
sri 08:00-08:45 dvorana A209 - predavanje sri 08:45-09:30 dvorana A209 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Trpimir Vedriš kolegij: Odabrani problemi iz hrvatske ranosrednjovjekovne povijesti predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
pon 14:00-15:30 dvorana A106 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivica Prlender kolegij: Povijest Dubrovačke Republike predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 12:30-14:00 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Petrić, Šimetin Šegvić, Filip kolegij: Povijest Habsburške Monarhije u 19. stoljeću predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
čet 17:00-18:30 dvorana A201 - predavanje čet 18:30-20:00 dvorana A201 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Martin Previšić kolegij: Povijest međunarodnog komunističkog pokreta predavanja + seminara + vježbi: 3+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 6 |
uto 09:30-11:00 dvorana A202 - predavanje čet 09:30-10:15 dvorana A202 - predavanje čet 10:15-11:00 dvorana A202 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Tvrtko Jakovina kolegij: Povijest Pokreta nesvrstanih zemalja predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
sri 11:00-11:45 dvorana A001 - predavanje sri 11:45-12:30 dvorana A001 - seminar |
nastavnici: Dea Marić kolegij: Praksa iz nastave povijesti u školi predavanja + seminara + vježbi: 0+2+0 obavezan kolegij, ECTS bodova: 5 |
uto 14:00-15:30 dvorana D5 - seminar |
nastavnici: dr. sc. Iskra Iveljić, Tomašegović, Nikola kolegij: Problemi hrvatske moderne predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 3 |
uto 15:30-17:00 dvorana A202 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivica Prlender kolegij: Srednjovjekovni Dubrovnik: Mediteranski grad i jugoistočnoeuropsko okruženje predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 08:00-09:30 dvorana A201 - predavanje |
nastavnici: dr. sc. Ivica Prlender kolegij: Susreti velikih srednjovjekovnih civilizacija: Istok i Zapad na razmeđu srednje i jugoistočne Europe između 1000. i 1450. godine predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0 izborni kolegij, ECTS bodova: 4 |
pet 15:30-17:00 dvorana A202 - predavanje |