Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Sociologija: nastavnički smjer - dvopredmetni studij

diplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Sanja Jurić, Klemenčić
kolegij: Didaktika (NM)
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
pon 12:30-14:00 dvorana A227 - seminar, grupa 2
pon 14:00-15:30 dvorana A229 - seminar, grupa 3
pon 15:30-17:00 dvorana A229 - seminar, grupa 4
uto 08:00-09:30 dvorana D7 - predavanje
uto 09:30-11:00 dvorana A227 - seminar, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Jasmina Božić
kolegij: Civilno društvo u Hrvatskoj
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 08:45-10:15 dvorana A228 - predavanje
uto 10:15-11:45 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Žažar
kolegij: Epistemology of Social Practice
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 12:30-14:00 dvorana A228 - predavanje
sri 14:00-15:30 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Branka Galić
kolegij: Feminističke teorije i pokreti
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 09:30-11:00 dvorana D3 - predavanje
pon 11:00-12:30 dvorana D3 - seminar
nastavnici: dr. sc. Bernardina Petrović, Kristian Lewis
kolegij: Hrvatski jezik za nastavnike (NM)
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
uto 15:30-16:15 dvorana D5 - predavanje
uto 16:15-17:00 dvorana D5 - seminar, grupa 1
uto 17:00-17:45 dvorana D5 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Dragan Bagić, Jelena Ostojić
kolegij: Industrijski odnosi i radnička participacija
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 0
čet 11:00-12:30 dvorana A228 - predavanje
čet 12:30-14:00 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Pavlina, Pavlina, Krešimir; Ivanjko, Tomislav
kolegij: Informacijske tehnologije u obrazovanju
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 09:30-10:15 dvorana A212A - predavanje
pon 10:15-11:00 dvorana A212A - vježbe, grupa 1
pon 11:00-11:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 2
pon 11:45-12:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 3
nastavnici: Izvor Rukavina, zaposlenik, Goran Koletić, asistent
kolegij: Istraživački projekt
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 17:00-17:45 dvorana A228 - predavanje
sri 17:45-19:15 dvorana A228 - seminar
sri 19:15-20:00 dvorana A228 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Jana Vukić, Bruno Šimac
kolegij: Održivi urbani razvoj - participativni pristup
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 12:30-13:15 dvorana A220 - predavanje
pon 13:15-14:00 dvorana A220 - seminar
pon 14:00-15:30 dvorana A220 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Helena Popović, Tanja Vučković Juroš
kolegij: Practical and Ethical Challenges of Qualitative Research
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 10:15-11:00 dvorana A220 - predavanje
pet 11:00-11:45 dvorana A220 - seminar
pet 11:45-12:30 dvorana A220 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Dragan Bagić
kolegij: Primijenjena sociologija
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+6
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
pet 14:00-14:45 dvorana A220 - predavanje
pet 14:45-15:30 dvorana A220 - seminar
nastavnici: dr. sc. Aleksandra Mindoljević Drakulić
kolegij: Psihologija odgoja i obrazovanja (NM)
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 4
uto 18:30-20:00 dvorana D3 - seminar, grupa 2
uto 20:00-21:30 dvorana D3 - seminar, grupa 3
čet 18:30-20:00 dvorana D7 - predavanje
čet 20:00-21:30 dvorana D3 - seminar, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Krunoslav Nikodem
kolegij: Sociologija cyber kulture
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje
čet 09:30-11:00 dvorana A220 - seminar, grupa 1
čet 11:00-12:30 dvorana A220 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Drago Župarić-Iljić
kolegij: Sociologija etničkih odnosa
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 17:00-18:30 dvorana A228 - predavanje
uto 18:30-20:00 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jasmina Božić
kolegij: Sociologija kulture
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 08:00-09:30 dvorana A228 - predavanje
čet 09:30-11:00 dvorana A228 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mirko Bilandžić
kolegij: Sociologija nacionalne i međunarodne sigurnosti
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 12:30-14:00 dvorana D3 - predavanje
pet 14:00-15:30 dvorana D3 - seminar, grupa 1
pet 15:30-17:00 dvorana D3 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Danijela Lucić
kolegij: Sociologija poslovnog odlučivanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 11:45-13:15 dvorana A220 - predavanje
uto 15:30-17:00 dvorana A220 - seminar
nastavnici: dr. sc. Mirjana Šagud, Marta Klemenčić
kolegij: Sustavna pedagogija (NM)
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 0
uto 11:00-12:30 dvorana A227 - seminar, grupa 1
uto 16:15-17:45 dvorana D7 - predavanje
uto 17:45-19:15 dvorana D5 - seminar, grupa 2
sri 08:00-09:30 dvorana A227 - seminar, grupa 3
sri 14:00-15:30 dvorana A102 - seminar, grupa 4
nastavnici: dr. sc. Hajrudin Hromadžić
kolegij: Teorije svakodnevice
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 15:30-17:00 dvorana D3 - predavanje
uto 17:00-18:30 dvorana A220 - seminar
nastavnici: dr. sc. Aleksandar Štulhofer
kolegij: Uvod u analitičku sociologiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 17:00-18:30 dvorana A220 - predavanje
pon 18:30-20:00 dvorana A220 - seminar
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Bošnjak, Jana Vukić
kolegij: Vizualna sociologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 15:30-17:00 dvorana A220 - predavanje
pon 17:00-18:30 dvorana A228 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:32