Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Povijest umjetnosti: istraživački smjer - jednopredmetni studij

diplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Sanja Cvetnić
kolegij: Autopsija, arhiv, atribucija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar, grupa 2
sri 09:30-11:00 dvorana A126 - predavanje
sri 11:00-11:45 dvorana A126 - seminar, grupa 1
nastavnici: dr. sc. Sanja Cvetnić, dr. sc. Danko Šourek
kolegij: Frankapani kao naručitelji
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:45-16:15 dvorana A126 - predavanje
pon 16:15-17:00 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dragan Damjanović
kolegij: Historicizam u hrvatskoj arhitekturi
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 08:00-09:30 dvorana A123 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana A123 - seminar
nastavnici: dr. sc. Danko Šourek
kolegij: Hrvatska likovna baština "između gotike i baroka"
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 10:15-11:45 dvorana A126 - predavanje
pon 11:45-12:30 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dragan Damjanović
kolegij: Izbor stila u arhitekturi 19. stoljeća
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
sri 13:15-14:45 dvorana A126 - predavanje
sri 14:45-15:30 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer
kolegij: Kustoske prakse
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
uto 09:30-11:00 dvorana A126 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Ana Marinković, dr. sc. Maja Zeman, dr. sc. Goran Zlodi
kolegij: Od depoa do baze podataka: obrada i dokumentiranje srednjovjekovne pokretne umjetničke građe
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 14:45-15:30 dvorana A126 - predavanje
pet 15:30-16:15 dvorana A126 - vježbe, grupa 1
pet 16:15-17:00 dvorana A126 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Miljenko Jurković, Palmira Krleža, Ivor Kranjec
kolegij: Odnos forme i funkcije u srednjovjekovnoj sakralnoj arhitekturi
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 12:30-14:00 dvorana A126 - predavanje
pon 14:00-14:45 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Jasna Galjer
kolegij: Povijest i teorija dizajna
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe
pon 08:45-09:30 dvorana A126 - predavanje
pon 09:30-10:15 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Marko Špikić
kolegij: Povijest i teorija konzervacije u Europi u XIX. i XX. stoljeću
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
uto 12:30-13:15 dvorana A126 - predavanje
uto 13:15-14:00 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Dino Milinović
kolegij: Transformacije antičkog svijeta
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - seminar
uto 11:00-12:30 dvorana D6 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Nikolina Maraković
kolegij: Umjetnost oko godine 1000.
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 11:00-12:30 dvorana A126 - predavanje
pet 12:30-13:15 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ana Munk
kolegij: Umjetnost Trecenta
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 14:00-15:30 dvorana A126 - predavanje
uto 15:30-16:15 dvorana A126 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Tomas, dr. sc. Zlatko Jurić
kolegij: Zaštita nepokretne baštine
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 2
izvan Fakulteta dvorana izvan FF - vježbe, grupa 1
uto 08:00-08:45 dvorana A126 - predavanje
uto 08:45-09:30 dvorana A126 - seminar

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:31