Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Psihologija - jednopredmetni studij

diplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Denis Bratko, Martina Pocrnić
kolegij: Genetika ponašanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 08:45-10:15 dvorana A203 - predavanje
čet 10:15-11:45 dvorana A203 - seminar
nastavnici: Nataša Jokić-Begić, Tanja Jurin, Matea Šoštarić
kolegij: Klinička procjena psihičkih poremećaja
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 7
pon 09:30-11:00 dvorana A203 - seminar, grupa 1
pon 11:00-12:30 dvorana A203 - seminar, grupa 2
pon 12:30-14:00 dvorana A203 - seminar, grupa 3
sri 11:00-12:30 dvorana D2 - predavanje
sri 12:30-14:00 dvorana A203 - vježbe, grupa 1
sri 14:00-15:30 dvorana A203 - vježbe, grupa 2
sri 15:30-17:00 dvorana A203 - vježbe, grupa 3
sri 17:00-18:30 dvorana A203 - vježbe, grupa 4
sri 18:30-20:00 dvorana A203 - vježbe, grupa 5
nastavnici: dr. sc. Andrea Vranić, Martina Martinčević, Luka Juras
kolegij: Kognitivni trening i rehabilitacija
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
uto 11:00-12:30 dvorana A203 - predavanje
uto 18:30-19:15 dvorana D2 - seminar, grupa 1
uto 19:15-20:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 1
uto 20:00-20:45 dvorana D2 - seminar, grupa 2
uto 20:45-21:30 dvorana D2 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Vesna Buško
kolegij: Linearno strukturalno modeliranje
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:45-19:15 dvorana A203 - predavanje
pon 19:15-20:45 dvorana A203 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Galić, Nikola Erceg
kolegij: Motivacija i radno ponašanje
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
uto 12:30-14:00 dvorana D7 - predavanje
čet 14:45-15:30 dvorana A203 - seminar, grupa 1
čet 15:30-16:15 dvorana A203 - vježbe, grupa 1
čet 16:15-17:00 dvorana A203 - seminar, grupa 2
čet 17:00-17:45 dvorana A203 - vježbe, grupa 2
čet 17:45-18:30 dvorana A203 - seminar, grupa 3
čet 18:30-19:15 dvorana A203 - vježbe, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Damir Ljubotina, Blaž Rebernjak
kolegij: Multivarijatne metode: dimenzionalni modeli
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 14:00-15:30 dvorana Knjiznica I.kat - predavanje
pet 15:30-16:15 dvorana Knjiznica I.kat - seminar
pet 16:15-17:00 dvorana Knjiznica I.kat - vježbe
nastavnici: dr. sc. Anita Lauri Korajlija
kolegij: Očuvanje i unapređenje psihičkog zdravlja
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pet 14:00-15:30 dvorana D2 - predavanje
pet 15:30-17:00 dvorana D2 - seminar
nastavnici: dr. sc. Darja Maslić-Seršić, Jasmina Tomas
kolegij: Organizacijska psihologija
predavanja + seminara + vježbi: 3+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 08:00-10:15 dvorana A229 - predavanje
pet 10:15-11:45 dvorana A229 - vježbe, grupa 1
pet 12:30-14:00 dvorana D2 - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Anita Lauri Korajlija, Tanja Jurin, Matea Šoštarić
kolegij: Osnove psihološkog savjetovanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:45-19:15 dvorana A229 - predavanje
pon 19:15-20:45 dvorana A229 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Gordana Kuterovac Jagodić, Inja Erceg
kolegij: Primijenjena razvojna psihologija
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 08:45-09:30 dvorana F316 - predavanje
pet 09:30-10:15 dvorana F316 - seminar
pet 10:15-11:00 dvorana F316 - vježbe
nastavnici: Vesna Vlahović Štetić
kolegij: Psihologija obrazovanja: učenje i poučavanje
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
pon 16:15-17:45 dvorana D3 - predavanje
uto 08:00-09:30 dvorana A229 - vježbe, grupa 1
uto 09:30-11:00 dvorana A229 - vježbe, grupa 2
uto 11:00-12:30 dvorana A229 - vježbe, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Zvonimir Galić, Nikola Erceg
kolegij: Psihologija potrošačkog ponašanja
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 11:45-13:15 dvorana A203 - predavanje
čet 13:15-14:45 dvorana A203 - seminar
nastavnici: Gordana Keresteš
kolegij: Psihologija roditeljstva
predavanja + seminara + vježbi: 3+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 11:45-14:00 dvorana A203 - predavanje
pet 14:00-15:30 dvorana A203 - seminar
nastavnici: dr. sc. Vesna Buško, Damir Ljubotina, Blaž Rebernjak
kolegij: Psihometrija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
obavezan kolegij, ECTS bodova: 5
pon 09:30-11:00 dvorana A229 - vježbe, grupa 3
pon 11:00-12:30 dvorana A229 - vježbe, grupa 1
pon 12:30-14:00 dvorana A229 - vježbe, grupa 2
pon 14:00-15:30 dvorana D2 - vježbe, grupa 4
uto 14:00-15:30 dvorana D7 - predavanje
nastavnici: dr. sc. Maja Parmač Kovačić
kolegij: Teorija i praksa profesionalne orijentacije
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pet 11:45-13:15 dvorana A229 - predavanje
pet 13:15-14:00 dvorana A229 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Darja Maslić-Seršić, Jasmina Tomas, Jana Kiralj
kolegij: Upravljanje karijerom
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+3
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 16:15-17:45 dvorana A203 - predavanje
uto 17:45-20:00 dvorana A203 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Denis Bratko, Tomislav Bunjevac
kolegij: Vojna psihologija
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 20:00-21:30 dvorana A203 - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:31