Sveučilište u Zagrebu
Filozofski fakultet




raspored nastave

studijska grupa: Informacijske znanosti: bibliotekarstvo - dvopredmetni studij

diplomska nastava, semestar: 1

akademska godina 2022./23.


nastavnici: dr. sc. Vedran Juričić
kolegij: Baze podataka u internetskom okruženju
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 12:30-14:00 dvorana A212A - predavanje
čet 14:00-15:30 dvorana A212A - vježbe
nastavnici: dr. sc. Nikolaj Lazić
kolegij: Bibliometrija
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 17:45-18:30 dvorana E319 - predavanje
pon 18:30-20:00 dvorana E319 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Hebrang Grgić
kolegij: Časopisi i znanstvena komunikacija
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
uto 08:00-08:45 dvorana A308 - predavanje
uto 08:45-09:30 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Stančić, Trbušić, Željko
kolegij: Digitalizacija i migracija dokumenata
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 13:15-14:00 dvorana A103 - predavanje
pon 14:00-14:45 dvorana A103 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Sanja Seljan
kolegij: Digitalni resursi i prijevodne memorije
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 10:15-11:00 dvorana A104 - vježbe, grupa 1
pon 11:00-11:45 dvorana A104 - seminar, grupa 1
pon 11:45-12:30 dvorana A104 - predavanje
pon 12:30-13:15 dvorana A104 - vježbe, grupa 2
pon 13:15-14:00 dvorana A104 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Nives Mikelić Preradović
kolegij: Društveno korisno učenje
predavanja + seminara + vježbi: 1+3+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 11:45-12:30 dvorana A308 - predavanje
pet 12:30-14:45 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Tomislava Lauc
kolegij: Društveno-humanistička informatika
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 11:45-12:30 dvorana A103 - predavanje
sri 12:30-13:15 dvorana A103 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Mihaela Banek Zorica, Špiranec, Sonja; Klindžić, Jasmin
kolegij: Elektronička obrazovna okruženja
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
čet 09:30-11:00 dvorana A103 - predavanje
čet 11:00-11:45 dvorana A103 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Pavlina, Pavlina, Krešimir; Ivanjko, Tomislav
kolegij: Informacijske tehnologije u obrazovanju
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 4
pon 09:30-10:15 dvorana A212A - predavanje
pon 10:15-11:00 dvorana A212A - vježbe, grupa 1
pon 11:00-11:45 dvorana A212A - vježbe, grupa 2
pon 11:45-12:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 3
nastavnici: dr. sc. Radovan Vrana
kolegij: Internetska kultura
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 09:30-10:15 dvorana A104 - predavanje
čet 10:15-11:00 dvorana A104 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ivana Hebrang Grgić
kolegij: Knjižnice i knjižnične zbirke I
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
sri 10:15-11:45 dvorana A308 - predavanje
sri 11:45-12:30 dvorana A308 - seminar, grupa 1
sri 12:30-13:15 dvorana A308 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Darko Babić
kolegij: Marketing baštine
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pon 12:30-14:00 dvorana A308 - predavanje
pon 14:00-15:30 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Ana Pongrac Pavlina
kolegij: Metodika nastave informatike 2
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
čet 11:45-13:15 dvorana A103 - predavanje
čet 13:15-14:45 dvorana A103 - seminar
nastavnici: dr. sc. Petra Bago
kolegij: Osnove programiranja za filološka istraživanja
predavanja + seminara + vježbi: 1+0+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
pon 16:15-17:00 dvorana A103 - predavanje
pon 17:00-17:45 dvorana A103 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Hrvoje Stančić
kolegij: Planiranje i oblikovanje sustava za upravljanje gradivom
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 13:15-14:45 dvorana A212A - predavanje
pet 14:45-16:15 dvorana A212A - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Pavlina
kolegij: Programiranje baze podataka
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 17:00-18:30 dvorana A212A - predavanje
uto 18:30-20:00 dvorana A212A - vježbe
nastavnici: dr. sc. Krešimir Pavlina
kolegij: Projektiranje informacijskih sustava
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 14:00-15:30 dvorana A212A - predavanje
uto 15:30-17:00 dvorana A212A - seminar
nastavnici: dr. sc. Kristina Kocijan
kolegij: Računarska lingvistika
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+2
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
pet 15:30-16:15 dvorana A104 - predavanje
pet 16:15-17:00 dvorana A104 - seminar
pet 17:00-18:30 dvorana A104 - vježbe
nastavnici: dr. sc. Sanja Seljan, Dunđer, Ivan
kolegij: Strojno učenje
predavanja + seminara + vježbi: 1+2+1
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
sri 14:45-15:30 dvorana A212A - predavanje
sri 15:30-17:00 dvorana A212A - seminar
sri 17:00-17:45 dvorana A212A - vježbe
nastavnici: dr. sc. Sonja Špiranec
kolegij: Sustavi za označivanje i pretraživanje I
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+1
obavezan kolegij, ECTS bodova: 6
pet 09:30-10:15 dvorana A308 - predavanje
pet 10:15-11:00 dvorana A308 - seminar, grupa 1
pet 11:00-11:45 dvorana A308 - seminar, grupa 2
pet 11:45-12:30 dvorana A212A - vježbe, grupa 1
pet 12:30-13:15 dvorana A212A - vježbe, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Mihaela Banek Zorica
kolegij: Školske knjižnice
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 12:30-14:00 dvorana A104 - predavanje
uto 14:00-15:30 dvorana A104 - seminar, grupa 1
čet 08:00-09:30 dvorana A103 - seminar, grupa 2
nastavnici: dr. sc. Darko Babić
kolegij: Upravljanje baštinom
predavanja + seminara + vježbi: 2+2+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 6
uto 15:30-17:00 dvorana A104 - predavanje
uto 17:00-18:30 dvorana A104 - seminar
nastavnici: dr. sc. Žarka Vujić
kolegij: Upravljanje u muzejima
predavanja + seminara + vježbi: 1+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
čet 16:15-17:00 dvorana A308 - predavanje
čet 17:00-17:45 dvorana A308 - seminar
nastavnici: dr. sc. Krešimir Pavlina
kolegij: Uvod u istraživačke metode
predavanja + seminara + vježbi: 2+1+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 5
pon 14:00-15:30 dvorana A212A - predavanje
pon 15:30-16:15 dvorana A212A - seminar
nastavnici: dr. sc. Petra Bago
kolegij: Uvod u leksikografiju
predavanja + seminara + vježbi: 2+0+0
izborni kolegij, ECTS bodova: 3
sri 08:00-09:30 dvorana A212A - predavanje

obrada: Služba za informatiku
vrijeme obrade: 2022-10-13 08:41:31