Filozofski fakultet
Sveučilište u Zagrebu

Stanje s upisima studenata u kineziološke aktivnosti
u 2017-09-21 19:46:44

(podaci iz ovog popisa su bili takvi u naznačeno vrijeme, za novu verziju popisa treba pričekati do tri minute)



Ukupno prijavljenih studenata: 1489




Popis po KA (popis po studentima)

rbdanvrijemeaktivnostnastavniklokacijasemestralna participacija (kn)popunjenonapomena
1ponedjeljak09:00 - 10:30BADMINTONMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - sjever, jug, sredina48 od 48POPUNJENO
2ponedjeljak09:00 - 10:30PILATES MIXSvetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - fitness30 od 30POPUNJENO
3ponedjeljak09:00 - 10:30JOGASvetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - joga8026 od 40
4ponedjeljak09:00 - 10:30KUNG FU ( WING TZUN )Mladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - stolni tenis14 od 20
5ponedjeljak10:30 - 12:00MALI NOGOMETMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - sjever, jug, sredina24 od 24POPUNJENO
6ponedjeljak10:30 - 12:00FITNESS MIXVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - fitness29 od 30
7ponedjeljak10:30 - 12:00JOGASvetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - joga 8025 od 40
8ponedjeljak10:30 - 12:00STOLNI TENISSvetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - stolni tenis18 od 18POPUNJENO
9ponedjeljak10:45 - 12:15NORDIJSKO HODANJEmr. sc. Jelka Gošnik, v. pred.Centar Zaklade 'Zajednički put', Hrgovići 93A-Jarun3 od 15
10ponedjeljak12:45 - 14:15PLIVANJEKarmen Weber Damjanić, prof. PVC 'Mladost', Jarunska 512 od 15
11ponedjeljak19:30 - 21:30STRELJAŠTVOIvan Oreb, prof.Streljačko društvo 'Savica', Vladimira Ruždjaka 2110040 od 40POPUNJENO
12ponedjeljak20:00 - 21:30NANBUDOmr.sc. Jelka Gošnik, v. pred.OŠ 'Tituša Brezovačkog',Špansko 15 od 50
13utorak12:30 - 14:00SPORTSKO HODANJE, JOGGINGSvetlana Božić Fuštar, v. pred.RŠC Jarun, Park Bundek26 od 50
14utorak12:00 - 14:00SQUASHSvetlana Božić Fuštar, v. pred.SQUASH Tower, Zavrtnica 17, Zagreb3500 od 6
15utorak14:00 - 15:30BADMINTONMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - sredina16 od 16POPUNJENO
16utorak14:00 - 15:30KOŠARKAMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - jug 18 od 18POPUNJENO
17utorak14:00 - 15:30JOGAVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - joga8040 od 40POPUNJENO
18utorak14:00 - 15:30DRUŠTVENI PLESVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - sjever40 od 40POPUNJENO
19utorak14:00 - 15:30ZDRAVSTVENO VJEŽBANJENikolina Skender, prof.SD 'Martinovka' - fitness25 od 25POPUNJENO
20utorak14:00 - 15:30STOLNI TENISMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - stolni tenis18 od 18POPUNJENO
21utorak15:30 - 17:00BADMINTONMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - sredina, jug32 od 32POPUNJENO
22utorak15:30 - 17:00JOGAmr.sc. Jelka Gošnik, v. pred.SD 'Martinovka' - joga 8040 od 40POPUNJENO
23utorak15:30 - 17:00DANCE MIX - AFROLATINOmr.sc. Jelka Gošnik, v. pred.SD 'Martinovka' - sjever 21 od 40
24utorak15:30 - 17:00FITNESS MIXVesna Alikalfić, v. predSD 'Martinovka' - fitness30 od 30POPUNJENO
25utorak15:30 - 17:00STOLNI TENISMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - stolni tenis18 od 18POPUNJENO
26utorak18:30 - 20:00ŠAHmr.sc. Jelka Gošnik, v. pred.Filozofski fakultet A - 2293050 od 50POPUNJENO
27utorak20:00 - 21:30ŠAHmr.sc. Jelka Gošnik, v. pred.Filozofski fakultet A - 2293050 od 50POPUNJENO
28utorak18:30 - 20:00FIT&FUNNikolina Skender, prof.OŠ 'Horvati', Horvaćanska cesta 620 od 20POPUNJENO
29srijeda12:00 - 13:30FITNESS - TERETANASvetlana Božić Fuštar, v. pred.Fitness cenatar 'Adam i Eva', Veslačka 215020 od 20POPUNJENO
30srijeda12:45- 14:15VATERPOLO/PLIVANJEmr. sc. Jelka Gošnik, v.pred.Zimsko plivalište 'Mladost', Trg Krešimira Ćosića 108 od 8POPUNJENO
31srijeda15:00 - 16:30GO (WEIQI)Mladen Sedar, v. pred.Konfucijev institut, Savska cesta 25, Studentski centar 2.kat18 od 20
32srijeda17:00 - 18:30AEROBIKA MIXNikolina Skender, prof.SD 'Martinovka' - sjever 47 od 60
33srijeda17:00 - 18:30ODBOJKASvetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - sredina20 od 20POPUNJENO
34srijeda17:00 - 18:30KOŠARKAMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - jug20 od 20POPUNJENO
35srijeda17:00 - 18:30TRBUŠNI PLESVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - fitness 18 od 30
36srijeda17:00 - 18:30JOGAVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - joga40 od 40POPUNJENO
37srijeda17:00 - 18:30STOLNI TENISVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - stolni tenis14 od 14POPUNJENO
38srijeda17:30 - 19:30STRELJAŠTVOIvan Oreb, prof.Streljačko društvo 'Savica', Vladimira Ruždjaka 2110040 od 40POPUNJENO
39srijeda19:30 - 21:30STRELJAŠTVOIvan Oreb, prof.Streljačko društvo 'Savica', Vladimira Ruždjaka 2110040 od 40POPUNJENO
40srijeda18:30 - 20:00ŠAHmr.sc. Jelka Gošnik, v. pred.Filozofski fakultet 3050 od 50POPUNJENO
41četvrtak09:00 - 10:30BADMINTONMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - sredina16 od 16POPUNJENO
42četvrtak09:00 - 10:30MALI NOGOMETMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - jug16 od 16POPUNJENO
43četvrtak09:00 - 10:30FITNESS MIXVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - fitness14 od 30
44četvrtak09:00 - 10:30MORNING WORKOUTSvetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - sjever 27 od 50
45četvrtak09:00 - 10:30JOGAMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - joga 8028 od 40
46četvrtak09:00 - 10:30TAIJI( TAIJIQUAN )Svetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - stolni tenis17 od 20
47četvrtak10:30 - 12:00BADMINTONMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - jug16 od 16POPUNJENO
48četvrtak10:30 - 12:00ODBOJKASvetlana Božić Fuštar, v. pred.SD 'Martinovka' - sredina20 od 20POPUNJENO
49četvrtak10:30 - 12:00STRETCH RELAXVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - sjever 70 od 70POPUNJENO
50četvrtak10:30 - 12:00JOGAMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - joga 8033 od 40
51četvrtak10:30 - 12:00SAMOOBRANAVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - fitness12 od 30
52četvrtak10:30 - 12:00STOLNI TENISMladen Sedar, v. pred.SD 'Martinovka' - stolni tenis18 od 18POPUNJENO
53četvrtak10:45 - 12:15NORDIJSKO HODANJEmr. sc. Jelka Gošnik, v. pred.Centar Zaklade 'Zajednički put, Hrgovići 93A-Jarun5 od 15
54četvrtak12:00 - 13:30FITNESS- TERETANASvetlana Božić Fuštar, v. pred.Fitness centar 'Adam i Eva', Veslačka 215020 od 20POPUNJENO
55četvrtak12:15 - 13:45DRUŠTVENI PLESVesna Alikalfić, v. pred.SD 'Martinovka' - jug25 od 40
56četvrtak12:45 - 14:15PLIVANJEKarmen Weber Damjanić, prof.PVC 'Mladost', Jarunska 510 od 15
57četvrtak18:30 - 20:00ZUMBASvetlana Božić Fuštar, v. pred.OŠ 'Horvati', Horvaćanska cesta 629 od 30
58subota09:30 - 13:00PLANINARSKO PJEŠAČKE TURENikolina Skender, prof.Park prirode Medvednica' (Sljeme)55 od 100
59webwebJAHANJEVesna Alikalfić, v. pred.Hipodrom, Zagrebweb5 od 0
60webwebJEDRENJEmr. sc. Jelka Gošnik, v. pred.Otok Murter - Jezera - ACI Marinaweb0 od 0
ukupno prijavljeno:1489





Popis po studentima (popis po KA)

rbJMBAGprezime, imekolegijiaktivnost
10130322010Acalin, AnaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
20130286142Adamović, MarkoTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
30130319487Ahac, IsabelaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
40130305955Ajduk, IvaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
50082054780Akl, AdelTZK2VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
60130308572Alilović, ZrinkaTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
70130317708Andrašić, PatricijaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
80066223172Andreev, GregoryTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
90130321627Andreić, DominikTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
100130308086Anđelinić, AndreaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
110130307619Anić, DorisTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
120130288883Anić-Kaliger, KlaraTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
130130311015Antolić, MarijaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
140130305934Antolković, MajaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
150130318752Antunović, MateaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
160130309270Arambašić, AnteTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
170130319611Arambašić, MateaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
182223087813Arh, EmaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
190036482264Artić, VjekoslavTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
200114028362Atanasovski, LukaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
210130307762Aurer, GoranTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
220130311725Ažić, LucijaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
230058208957Babić, KlaudijaTZK2BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
240130308114Babić, MarkoTZK4STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
250122219685Babić, MirnaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
260130304248Babok, EditaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
270130304227Bačan, KatarinaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
280130321312Badovinac, KatarinaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
290130322853Bagarić, AnamarijaTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
300130306931Bajac, PetraTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
310066232467Bajić, StjepanTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
320130319931Bajo, MartaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
330130292019Bajs, MajaTZK4ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
340130305565Bakač, EmaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
350130317274Bakić, LucijaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
360130318021Bakliža, FilipTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
370130304797Bakšaj, IvanaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
380130315404Balaško, LuciaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
390130295047Balen, NataliaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
400130322603Balić, MarijanTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
412225109373Balija, IvaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
420130304589Balković, EvaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
430236205956Balković, MartaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
440130306396Baltić, MihaelaTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
450130320320Baljak, GracijaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
460130319424Banić, KatarinaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
470130317339Banić, NikolinaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
480130318976Banko, LauraTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
490130318859Banović, MonikaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
500130304253Barać, MartaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
510130308663Baričević, LukaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
520130315285Barić, HrvojeTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
530125150674Barić, JuricaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
540130309907Barić, VitaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
550130319723Barišić, AnnamariaTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
560130323182Barišić, BenjaminTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
570130296177Barišić, MislavTZK4STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
580130309590Bartol, TomislavTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
590130319034Bartulin, LeaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
600130321599Bartulović, AnđelkaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
610130314935Barukčić, InesTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
620130316352Barukčić, IvanaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
630130323231Barun, SaraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
640130315607Barun, TadejaTZK2FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
650130306471Bašić, TamaraTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
660130317531Batnožić, TimeaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
670130305981Batur, JelenaTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
680130294424Bauer, AnaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
690130318084Bavoljak, DugaTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
700130317115Bečeić, HanaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
710130323273Bedeković, NatalijaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
720130307549Begčević, InesTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
730130319188Begić, SeverinaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
740130284884Bego, LucijaTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
750130322068Bekafigo, AndreaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
760067478285Bekavac, IvanaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
770130319172Bekavac, PetraTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
780130305731Belak, BarbaraTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
790130306536Belamarić, HelenaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
800130305292Beli, LukaTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
810130316534Beltran Miranda, MargaretaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
820068220717Benac, FranTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
830130307512Benc, KatarinaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
840130303833Bencarić, BrunoTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
850130311286Beneti, MarijaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
860066231449Bengez, LaraTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
870130321167Benko, AntonioTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
880296016444Benzan, StellaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
890130304510Berović, TomaTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
900130303779Bertol, BrunaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
910130318677Bertović, EmilyTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
920130318411Bešlić, MatejTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
930130322507Betti, DominikTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
940130320955Bevanda, IvaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
950130309522Bilać, MirtaTZK4JAHANJE
960130306097Bilafer, BranimirTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
970130306328Bilić, JosipTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
980130304092Bilić, MarijaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
990130315792Bilobrk, PetraTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
1000130310803Biluš, JanaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
1010130316513Biljan, KarlaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
1020009068722Biljan, MateaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
1030130310712Bingula, IrmaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
1040130311494Biondić, IvanaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
1050130320794Birko, TihanaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
1060130314865Bjeliš, BrunoTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
1070130316646Blaće, LukaTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
1080130311132Blanuša, Buga KlaraTZK4NANBUDO ponedjeljak 20:00 - 21:30
1090130305037Blašković, LeonardaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
1100130322190Blazinarić, SebastianTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
1110130317440Blazsetin, Danijel SztjepanTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
1120130304157Blažanović, PetarTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
1130130312096Blažeković, SaraTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
1140130323317Blažević, AndrijaTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
1150130320107Blažević, MateTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
1160130307736Blažević, TeaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
1170248046705Blažinović, IvanTZK4BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
1180130309725Bliznac, MarijanaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
1191003113088Boban, IvanTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
1200130321450Bobovčan, LeaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
1210130320570Boca, ManeTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
1220130307869Bocek, AmritaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
1230130321653Bočkaj, MarijaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
1240130304916Bočkor, SandroTZK4BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
1250130322234Bogdanović, AndreaTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
1260130320913Bojić, PetraTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
1270130323135Boljat, TeaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
1280130317050Bon, NinaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
1290130304708Bonačić-Krešić, MatkoTZK4BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
1300130317804Bonzi, Ivan AndrijaTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
1310130303950Boras, MarkoTZK4MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
1320130309842Borevković, AntonioTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
1330130307234Borić, TihomirTZK4MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
1340130323434Borisova, SofyaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
1350130319349Boronić, AlenTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
1360130295393Borovec, IvaTZK4PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
1370130310733Borowitz, LenaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
1380130319786Bosak, LanaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
1390130321221Bosnar, KlaraTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
1400130309361Bošković, DoraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
1410066254309Bošković, IvanaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
1420130321739Bošnjaković, MatejaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
1430130317589Bouillet, LisaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
1440130315857Božiček, StelaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
1450130305539Božičević, TeaTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
1460130315745Božić, AnamariaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
1470130307229Božić-Đeneš, LeonaTZK4FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
1480130321284Božinović, BarbaraTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
1490130308109Bračević, LovroTZK4MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
1500130321188Bračun, KlaraTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
1510130309127Bračun, LucijaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
1520130297169Bradač, IvanTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
1530130311340Bradač, KarlaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
1540130304760Bradić, IvanaTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
1552223087540Brajković, KarloTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
1561191234817Brajković, LukaTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
1570130316758Brajković, StipeTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
1580130320271Bralić, MirnaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
1590130318219Brašnović, NikaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
1600130321307Brcko, NikolinaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
1610130315787Brdarić, MarijaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
1620130307944Brečević, EnioTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
1630066224458Brekalo, DarijaTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
1640130315173Breški, IvaTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
1650130319515Brezjan, SilvijaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
1660130314940Brezovac, MartinTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
1670130316721Brigljević, Iva-MilaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
1680130318399Brkanić, SaraTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
1690130322874Brkanović, LucijanaTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
1700130317318Brkić, Ana-MariaTZK2BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
1710130320219Brkić, MartaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
1720130321786Brkić, VanessaTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
1730130306611Brlek, LucijaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
1740130319354Brlek, NevenTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
1750130308338Bubalo, IvanTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
1760130309954Bučkal, MateaTZK4ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
1770130309800Budimir, LauraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
1780130308177Budimir, VedranTZK4KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
1790130319926Budimski, SašaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
1800130304440Bugarin, JelenaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
1810130306520Buha, KlaraTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
1820130312299Bujanović, NikolaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
1830130321193Bukovac, DoraTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
1841191230998Bukvić, PetraTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
1850130303651Bukvić - Letica, AntonijaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
1860130304365Bulić, NikaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
1870130312033Bulić, ZrinkaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
1880130311489Buljan, MateaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
1890130321856Bunčić, MateaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
1900246064823Bungić, LeoTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
1910130308413Bunjan, DominikTZK4NORDIJSKO HODANJE ponedjeljak 10:45 - 12:15
1920130323114Burela, VinonaTZK2NORDIJSKO HODANJE četvrtak 10:45 - 12:15
1930130318890Burić, KristinaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
1940130316581Burić, LucijaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
1950130307388Burigo, MateaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
1960130320523Buriša, MatejaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
1970130318357Burum, PetarTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
1980130307047Busjak, AntunTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
1990130322281Bušić, IvaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
2000130306151Bušić, KatarinaTZK4STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
2010130320042Buti, GabrijelaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
2020130304409Bužanić, MartaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
2030130315878Cakić, DoroteaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
2040130311174Capar, Borna MislavTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
2050130310317Car, IvanaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
2060066253301Car, MatejTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
2070130310434Carević, MeriTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
2080130319125Cepić, SandraTZK2JAHANJE
2090066239174Cerovec, AntoniaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
2100130298759Cerovečki, JakovTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
2110130322094Cesar, AnteaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
2120130315061Ceschia, BrunoTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
2130130316394Cetinić, LinaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
2140130320890Cicvarić, IvanaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
2150068220470Ciglenečki, TinTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
2160130316508Cipek, Gregor GrgaTZK2KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
2170130310588Cirkveni, VlastaTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
2180130321814Copić, LucijaTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
2190130298470Cossetto, GraziaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
2200130304232Crnković, MatijaTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
2210130320591Crnković, MirnaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
2220130315430Crnobrnja, LeaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
2230130315313Crnoja, RutaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
2240344001790Crnjak, PetraTZK4DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
2250130322827Cukovečki, KatarinaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
2260130311522Cvetić, HelenaTZK4FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
2270130304979Cvetkov, IvaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
2280130320336Cvetković, IvanTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
2290130305726Cvetković, PetraTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
2300119013900Cvetnić, MihaelTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
2310130316074Cvitić, LeonTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
2320130307741Cvitković, IskraTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
2330130316214Cvitkušić, BarbaraTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
2340130322229Cvitkušić, RahelaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
2350130303667Čačić, MatejTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
2360130316069Čačković, DoraTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
2370081149917Čandrlić, AndreaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
2380130315334Čanić, LovroTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
2390130321989Čar, BrunoTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
2400066234526Čaušević, LejlaTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
2410130308390Čavar, TeoTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
2420130310999Černjak, LidiaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
2430130315696Čičmir, MateTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
2440255008504Čićek, DominikTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
2450130307164Čivrak, PaulaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
2460130308600Čižić, KatarinaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
2470130312171Čmelješević, KatarinaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
2480130314641Čohan, DunjaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
2490130315703Čorak, MiaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
2500130281877Čorbić, LeonaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
2510130317979Čorić, LauraTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
2520130319840Čotić, FilipTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
2530068221163Čotić, GoranTZK4MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
2540331000096Čović, IlijanaTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
2550130316282Čulig, MagdalenaTZK2STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
2560130311863Čulo, DariaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
2570130321104Čuljat, MartaTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
2580130323210Čumlievski, NolaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
2590130321674Čupić, MirnaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
2600130303849Čuvalo, SrećkoTZK4SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
2610130321151Čvek, DomagojTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
2620130322575Ćaćić, DanijelaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
2630130304776Ćaćić, MarkoTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
2640130321835Ćaćić, MartaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
2650269079939Ćapin Jakišić, MarkoTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
2660130307421Ćorak, MihaelaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
2670130311858Ćorić, MateaTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
2680130319989Ćosić, MartinaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
2690130304136Ćulibrk, AndreaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
2700130321968Ćurković, MartaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
2710130320474Dajčić, NikolinaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
2720130308002Damić, BarbaraTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
2730130305908Damjanović, MartaTZK4ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
2740130319702Dančuo, LenaTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
2750130315771Dautović, DorisTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
2760130322923Dautović, MartinaTZK2NORDIJSKO HODANJE četvrtak 10:45 - 12:15
2770130305843Davidović, HannaTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
2780130311975Debelić, ToniTZK2BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
2790130306172Defrančeski, JanTZK4MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
2800130309382Deković, LinaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
2810130319520Delić, AnjaTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
2820066236809Delić, DoraTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
2830130314774Delić, NeraTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
2840130311954Delivuk, DoraTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
2850130318203Depope, AnaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
2860130319578Deraković-Rakas, PatrikTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
2870130317760Deskar, LaraTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
2880269091916Devčić, NikaTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
2890130310567Dević, IvanaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
2900130322645Diener, DeborahTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
2910130304435Dijanošić, NikolinaTZK4KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
2920130309335Dilber, ValentinaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
2930130304115Divković, DinoTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
2940130308588Dizdar, MarijaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
2950130297223Dobrodolac, SaraTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
2960130317659Dobrota, BrunoTZK2VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
2970130321237Dodig, MatejaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
2980035197640Dodig, SlavenTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
2990130316240Dodigović, SaraTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
3000130322442Dolenec, KlaraTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
3010130309431Domić, DoraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
3020130320000Dončević, IgorTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
3030130314753Donković, AnaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
3040130309543Došlić, MartaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
3050130305399Dožić, MiaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
3060130317211Draganić, DoraTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
3070130315899Draganić, KatarinaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
3080130303693Draganić, MarcelaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
3090130315654Dragić, DoraTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
3100130308819Drakula, MartaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
3110130313030Drašković, TamaraTZK2KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
3120130308289Dravinec, MirnaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
3130178097271Dražina, FilipTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
3140130307827Dražinić, MelitaTZK4TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
3150130314571Drenski, AndrejTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
3160130310871Drenški, PaulaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
3170130308039Dretar, TomislavTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
3180066273355Dreven, AnitaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
3190130319994Dreven, IvaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
3200130308476Družin, IvaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
3210130308637Dubravec, TihanaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
3220130307918Dugandžić, DarijaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
3230130319952Dujić, AndreaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
3240130312187Dujmović, MaraTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
3250269086129Dukić, PaolaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
3260130306076Dundović, DoroteaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
3270130318908Dunđer, VeronikaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
3280130311564Duplančić, TinaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
3290130311788Džeko, AnjaTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
3300130318427Džeko, DomagojTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
3310130320609Đaković, MarisTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
3320130315308Đapić, KristinaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
3330130321557Đipalo-Ban, IvanaTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
3340130309697Đirlić, DoriaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
3350130303903Đuđik, IngaTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
3360130300004Đula, IvanaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
3370130304183Đuračić, TonkaTZK4DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
3380130319242Đuranec, SilviaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
3390130306349Đuretić, PatricijaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
3400130305000Đurić, MarkoTZK4STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
3410130318705Đurić, MihaelaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
3420130289604Đurić, MilicaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
3430130323023Đurić, MirnaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
3440130318710Đurin, MirnaTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
3450130314748Đurinić, AmadeaTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
3460130322619Đuroković, LorenaTZK2NORDIJSKO HODANJE ponedjeljak 10:45 - 12:15
3470130308941Emić, MarinTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
3480130320175Erceg, JosipaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
3490130317638Erceg, MilaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
3500130315035Erceg, RobertTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
3510130309062Ercegović, AnaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
3520130306193Erdelić, MarinaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
3530130320929Erdelja, FilipTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
3540130323294Ervačanin, SaraTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
3550108081233Eterović, LucijaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
3560130320448Farkaš, MonikaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
3570016116661Felić, TihanaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
3580111124917Ferenc, KristijanTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
3590130304617Ferenčević, MajaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
3600130315126Feriz, LarisaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
3610130306375Fernežir, JosipTZK4PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
3622223087486Feuerbach, MiaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
3630130308749Fijan, MarkoTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
3640130316095Filić, JosipaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
3650130285790Flanak, IvanaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
3660130314587Fragić, LucijaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
3670130297127Frančić, ErikaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
3680130314550Frčak, PaulaTZK2BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
3690130316667Frdelja, MatijaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
3700130319284Friščić, MislavTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
3710130319695Fudurić, DanijelaTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
3720130307692Fundurulić, LucijaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
3730130294034Furač, LucijaTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
3740130314503Furčić, EmmaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
3750130317734Gaberšek, IvanTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
3760130320981Gačić, KatarinaTZK2STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
3770117220759Gajinov, MaršaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
3780130322624Gajšak, VeronikaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
3790130317087Galant, MartinaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
3800108077426Gale, PatriciaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
3810130307367Galeković, AnjaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
3820130306055Galović, PetraTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
3830130304019Gaščić, DenisTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
3840130304003Gašljević, IvaTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
3850130316490Gašpar, Jerko LukaTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
3860130317092Gašparec, ValeriaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
3870130321060Gašparović, SilvijaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
3880130320960Gavran, IvaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
3890130320885Gavran, ZlatkoTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
3900130315360Gazdek, FrankaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
3910130309884Gazdić, IvaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
3920013032294Geci, AlanaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
3930130311265Genda, KarlaTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
3940130318789Gerbus, TerezijaTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
3950130318864Gjud, MartinaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
3960130308481Glas, IvanTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
3970130319648Glavač, DanijelTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
3980130317888Glavak, JakobTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
3990130318058Glavan, DanijelaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
4000130310156Glavaš, HelenaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
4010130316742Glavaš, StjepanTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
4020130305016Glavić, AntonioTZK4BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
4030130309174Glavor, RomanaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
4040130315222Gleich, MislavTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
4050130316165Glibušić, AntoniaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
4060130306008Gligić, GordanaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
4070066256756Gligora, PatricijaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
4080130299051Glivarec, ValentinaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
4090119027292Gmaz, KarloTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
4100130322811Gogić, IvanTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
4110130320518Golešić, MajaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
4120130319718Goletić, IvanTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
4130130318981Golub, AndrijaTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
4140130309099Golub, SaraTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
4150130311793Golub, TamaraTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
4160130316144Gombar, GretaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
4170130303646Gombar, MargitaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
4180130304643Gorički, JanjaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
4190130307554Gostrec, DoraTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
4200130315974Gračanin, DavidTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
4210066197806Granić, DariaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
4220130281034Grbinićek, JosipaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
4230130322031Gregorić, MarinTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
4240130310023Gregorović, DomagojTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
4250130305133Grgec, MarcelaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
4260130319877Grgić, Ana-MarijaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
4270130308226Grgić, IrenaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
4280130317409Grgić, LucijaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
4290269102966Grgić, MatejTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
4300130315815Grgurić, PetraTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
4310130288082Grimm, DominikTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
4320130322778Gromilović, AnamarijaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
4330130303784Grošić, GracijaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
4340130314956Grubeša, KristinaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
4350130318245Gruica, IrenaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
4360130289209Grundler, AnaTZK4DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
4370130296086Gruškovnjak, IvonaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
4380119025576Grzunov, LuciaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
4390130297608Guberac, AnitaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
4400130310161Gudan, IvanaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
4410130320406Gugo, MateaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
4420130317685Guštin, NikolinaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
4430130297800Gverović, MartinaTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
4440130317370Habenšus, LeaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
4450130303919Habuš, DoraTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
4460130314977Habuš, LucijaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
4470130296268Hadelan, MartinTZK4MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
4480130318523Hader, BarbaraTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
4490130306952Hader, LucijaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
4500130310819Hadjar, JurajTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
4510130307757Hađiarapović, AidaTZK4TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
4520130307458Haičman, MateaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
4530130320432Hajnić, NikolinaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
4540130317391Halić, MartinaTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
4550130304568Haligonja, LaraTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
4560130307575Hamžik, KarlaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
4570130310962Haramina, KlaraTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
4580130316833Haramustek, AnaTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
4590130319541Havaić, NikolaTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
4600130307304Havliček, PetarTZK4MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
4610130319606Hegedić, PetarTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
4620130316277Hengl, MartinTZK2VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
4630269081827Herceg, LauraTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
4640130306583Hercigonja, FilipTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
4650130316987Hercog, FranTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
4660130321520Herman, LorenaTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
4670125150328Hinić, TajanaTZK4PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
4680130308156Hip, IvanTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
4690130322026Hlopec, KristinaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
4700130315953Hlupić, TamaraTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
4710130316326Holen, TihanaTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
4720130291630Holjevac, AnaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
4730130315558Hornung, PatricijaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
4740130295437Horvat, DoraTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
4750130319013Horvat, IvanTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
4760130307986Horvat, NadinTZK4TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
4770130321146Horvat, SaraTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
4780130304295Horvat, TenaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
4790130323065Horvat, TiaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
4800130319216Horvatinović, NikolinaTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
4810130321809Hrastov, KristinaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
4820130307923Hren, LucijaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
4830130318107Hren, TihanaTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
4840130319669Hrestak, SaraTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
4850130307190Hrga, CvitaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
4860130307811Hrup, BeaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
4870130316170Hrvatić, NikaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
4880130321466Hrvoić, MonikaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
4890130308642Huber, AnaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
4900066273264Hukman, AntonelaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
4910130316373Hulina, TaraTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
4920066254111Humski, PiaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
4930117224880Hunić, AndreaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
4940130318378Hunjet, MetaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
4950130322832Hursa, IrisTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
4960130306307Ilić, PetraTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
4970066234659Ilijić, Lucija AnaTZK4PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
4980130304713Imprić, IvanaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
4990130312103Inkret, ErnestTZK4PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
5000130316693Ivačić, KlaudiaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
5010130316485Ivakić, ValentinaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
5020066213954Ivančić, IvnaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5030130314636Ivančić, MartinTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
5040130322918Ivaniš, VeronikaTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
5050130307138Ivanković, BlažTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
5060130304269Ivanković, EmaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
5070130309398Ivanović, PaulaTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
5080130320635Ivašić, DeaTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
5090130307874Ivezić, DunjaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
5100130315649Ivezić, KarlaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
5110130293271Ivičević Le-Calve, Solen MariTZK4VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
5120130319333Ivošević, LucijaTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
5130130315467Jadrijev, MartaTZK2KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
5140130320084Jagačić, ValentinaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
5150130319466Jagatić, NikolinaTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
5160130285556Jagečić, ZrinkaTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
5170130315995Jagušić, IgorTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
5180130306840Jaklenec, KatarinaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
5190130307372Jakopić, DoraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5200130317526Jakšić, JelenaTZK2KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
5210130319765Jakupović, NinaTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
5220130322986Jalšovec, FilipTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
5230130314683Jalžabetić, LucijaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
5240130320149Jambrek, MonikaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
5250130319380Jambrešić, IvaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
5260130296359Jambriško, KrunaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
5270130321536Jančec, AugustinaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5280130310915Janđel, LucijaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
5290130315680Janeš, GitaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
5300130307159Janin, ViktorijaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
5310130320682Jantak, PetraTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
5320130309041Janušić, PetraTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
5330130310707Japundžić, MaksimilijanTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
5340130316737Jarec, ŠtefiTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
5350130311559Javor, RamonaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
5360130299249Jazvo, JelenaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
5370269084717Jažo, MarijaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
5380130303880Jelčić, MartinaTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
5390130295533Jeličić, PetarTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
5400130318768Jelić, TinaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
5411191235910Jelinić, TanjaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
5420130296429Jelinović, LiviaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
5430130320427Jendriš, NikolinaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
5440130322757Jerbić, LorenaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
5450130315750Jerbić, LucijaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
5460130314914Jerčić, IvanaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
5470130297041Jergović, IvanTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
5480130311202Jergović, PavaoTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
5490066237853Jonak, AnjaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
5500066250890Josić, HanaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
5510130307255Joskić, ValentinaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5520130315077Jovanović, MarinaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
5530130310413Jovanovska, MelisaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
5540130322388Jovica, LukaTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
5550130305768Jović, MartinaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
5560130309501Jozić, KatarinaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
5570130305079Jozić, MarijaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5580244007253Jukić, IvanaTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
5590130321931Jukić, LaraTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
5600130305635Jukić, MarkoTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
5610130316443Jukić, PetarTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
5620130317120Jularić, AnitaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
5630130300030Jularić, AronTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
5640130307484Jupek, GabrielaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5650130308294Juranić, IvanaTZK4STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
5660130320817Juras, DoraTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
5670130310338Jurčević, AntonioTZK4KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
5680130305518Jureković, IvaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5690067548461Jurič, PetraTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
5700130322512Jurić, JelenaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
5710130306882Jurić, MarijaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
5720130310086Jurić, TeaTZK4DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
5730066257662Jurišić, AnetaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
5740130316779Jurišić, DoraTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
5750130311153Jurjević, LorenzoTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
5760130306312Jurković, IvaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
5770130322416Jurković, MartaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
5780130322783Jurković, MatkoTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
5790130312860Kabashi, AnylaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
5800130315264Kadežabek, DarioTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
5810130308621Kalember, MartaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
5820130311842Kalinić, AnteaTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
5830130319055Kamenar, KlaraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
5840130322164Karabegović, SonjaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
5850130320656Karácsonyi, EszterTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
5860130303672Karačić, IvaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
5870130322367Karas, EmaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
5880130318469Karaturović, LukaTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
5890125156571Karija, KarloTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
5900130307005Kartalija, AnaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
5910130319258Kartelo, Ana MariaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
5920130316305Kasunić, LorenaTZK2FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
5930130309980Kaštelan, Karlo KrešimirTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
5940130314998Katušić, AnamarijaTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
5950130304477Kaurić, BrunoTZK4MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
5960130311608Kavain, VlahoTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
5970066215478Kebet, Eugen-LovroTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
5980130315563Kecman, KatarinaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
5990130305128Kelava, MarijaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
6000130304141Kelemen, IvanaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
6010130317568Kelemen, LukaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
6020130311335Keller, SaraTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
6030130321349Kereša, LanaTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
6040130304206Kero, Marko BoreTZK4KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
6050195034298Keserica, Petar VidTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
6060130320133Kezele, IrmaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
6070015226920Kićinbaći, LovroTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
6080130299777Kikić, MarinaTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
6090130320698Kinder, IrenaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
6100130322528Kirasić, HelenaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
6110130306599Kisela, EnaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
6120130321034Kiseljak, GordanaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
6130130318843Kiš, TomislavTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
6140130304547Kitin, IlijaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
6150130322970Klarić, VlatkaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
6160130309265Klasić, AnamariaTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
6170130322463Klasić, MartinaTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
6180130307416Klemar, EmaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
6190130283301Klepac, LovroTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
6200130307848Klepić, AntoniaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
6210130307442Klešković, IvanaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
6220035197266Klobučar, FranTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
6230130308429Klobučar, MartinaTZK4PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
6240130306674Klopotan, KatjaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
6250130308679Knapić, DarioTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
6260130320661Knežević, IvaTZK2FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
6270130320747Knežević, LucijaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
6280130316630Kober, PetraTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
6290130310621Kokorić, IvanaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
6300130304900Kolar, KlaraTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
6310130317295Kolarić, MatejaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
6320130323413Kolchenko, EkaterinaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
6330066252185Kolenc, LeonaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
6340130321541Kolić, GabrijelaTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
6350130316950Kolić, MonikaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
6360130319312Kolić, NeraTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
6370130317830Kollar, NikolinaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
6380130317776Kolundžić, IvanTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
6390130315168Komorčec, GabrielaTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
6400125151528Komorčec, GabrijelaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
6412223081183Komorčec, KristianTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
6420066253983Končić, LukaTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
6430130314524Konjevod, JelenaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
6440130317900Kopričanec, NikolaTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
6450130312150Koprić, LukaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
6460130322848Koprivnjak, IvanaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
6470130321396Koprivnjak, NikolinaTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
6480130303758Koraca, CarloTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
6490130319910Korda, MateaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
6500130318175Korečić, DoraTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
6510130319770Koren, DoroteaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
6520130322741Koreny, BornaTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
6530130311746Korpar, MartinaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
6540130309816Kos, AnaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
6550130316560Kos, KarolinaTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
6560130305752Kos, NikolinaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
6570130303875Kosić, BrigitaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
6580130310593Kostadinovski, KarlaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
6590130317825Kostanić, MarijaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
6600130317622Kostelac, IvaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
6610130307101Koščić, AnicaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
6620130318266Košić, LucijaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
6630066234295Košković, LucijaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
6640130323247Košuta, DorianTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
6650130306947Košutić, MarijaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
6660130321419Kotarski, VidTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
6670130318591Kovač, DoloresTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
6680130317690Kovač, MislavTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
6690130308866Kovač, RokoTZK4KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
6700130304162Kovač, TenaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
6710130311405Kovačević, MajaTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
6720130308707Kovačević, MarkoTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
6730130318224Kovačić, DinkoTZK2KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
6740130305021Kovačić, IvanaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
6750130292227Kovačić, KlaraTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
6760130309538Kovačić, KrešimirTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
6770130314678Kovačić, LorenaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
6780130315376Kovačić, MarijetaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
6790117225071Kovačić Taradej, LauraTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
6800130294835Kovačićek, KatarinaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
6810130320292Kozić, VitaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
6820130314615Kozina, LucijaTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
6830313010136Kozulić, PetraTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
6840130317594Kožić, MatijaTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
6850130298283Kožić, ŠtefanijaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
6860130305149Kožul, MarijaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
6870130321905Krajcar, LanaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
6880130309195Krajčević, DavidTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
6890135236976Krakar, SvenTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
6900130315152Kralj, IvaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
6910130304391Kralj, MihaelaTZK4DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
6920130314699Kralj, VeronikaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
6930130320224Kraljević, JelenaTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
6940130322143Kraljević, MarijanTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
6950130303945Kramar, MargaretaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
6960130307346Kramarić, MihaelaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
6970130322213Kranjec, AnaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
6980130315841Krasniqi, LauresaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
6990130318773Krasnodenski, SabinaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
7000130304893Krašek, VjeraTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
7010130314823Kraševac, FrankaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
7020035190884Krašić, SandroTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
7030130321354Krijan, KlaraTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
7040135234048Krivačić, LaraTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
7050130321562Krizmanić, MatijaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
7060130320362Križanac, AgnezaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
7070130315488Krleža, AlmaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
7080130306237Krnic, LinaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
7090117225900Krnic, Lucijan JankoTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
7100130295026Krnić, Ana-MarijaTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
7110130308359Krnić, MateaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
7120130306695Krobot, Ana MarijaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
7130130314870Krolo, MajaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
7140130304830Krpanec, EtaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
7150130308616Krpanić, IvanaTZK4STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
7160125154187Krupić, DoraTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
7170130317573Krvarić, PatriciaTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
7180130319968Krznar, LidijaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
7190130322869Krznar, RenataTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
7202223092035Krznarić, Lea MariaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
7210130295939Krznarić, MartinaTZK4ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
7220130304071Kržić, Teodora-AnticaTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
7230130322479Kučan, NatalijaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
7240130317045Kučandi, StjepanTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
7250130310070Kučeković, FilipTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
7260130309821Kučinić, IvanaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
7270066238871Kučko, BarbaraTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
7280130311704Kudumija, IrisTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
7290130303716Kuhada, AntonijaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
7300130304622Kuhar, MateaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
7310130305570Kuleš, AnamariaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
7320130321947Kuman, JosipTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
7330130315948Kunštek, KristinaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
7340130309629Kurečić, ŽeljkaTZK4DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
7350130305245Kurolt, FilipTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
7360053209268Kurolt, SilviaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
7370130311099Kuš, LaraTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
7380130312257Kušanić, NikoTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
7390130319167Kušen, PetraTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
7400130319237Kušt, MartaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
7410130309169Lacković, AnaTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
7420246056284Lacković, FilipTZK4VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
7430130308892Lacković, LauraTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
7440178091096Lacković, PetraTZK4JAHANJE
7450130320063Ladić, SaraTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
7460130305320Lako, NikolinaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
7470130314769Lalić, AnaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
7480130311660Lam Dolički, DoraTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
7490130310294Lamešić, IvanaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
7500130323429Lapornik, MateaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
7510130316235Lastavica, NenadTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
7520130321926Latković, MateaTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
7530130315040Laus, KristijanTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
7540130306541Lauš, PetraTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
7550066239800Lazarić, MartaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
7560130320341Legin, InesTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
7570130318997Lehpamer, LanaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
7580130310429Leko, ElaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
7590130315355Lelas, ValentinaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
7600130307853Lelek, LanaTZK4FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
7610130317643Lepur, AnteTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
7622223088025Lepur, NatalijaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
7630130320315Leskovar, NikolTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
7640130307297Levak, IvaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
7650130305271Levanić, IvaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
7660130318635Levanić, LeoTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
7670130306910Lihter, AnaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
7680130320112Likter, BarbaraTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
7690130307895Lilek-Toplak, DunjaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
7700130318448Lisičić, MatejTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
7710130308920Lojen, KarlaTZK4FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
7720130285535Lončar, FilipTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
7730130318502Lončar, KarloTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
7740130311426Lončarić, KarlaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
7750130318913Lovreković, UnaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
7760082052520Lovrić, LukaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
7770130306104Lovrić, LukaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
7780130318250Lovrić, TomislavTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
7790067538895Ludaš, DenisTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
7800130318609Ludvig, KarloTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
7810130303688Lukačin, LorelajTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
7820130319450Lukažinec, LucijaTZK2NORDIJSKO HODANJE četvrtak 10:45 - 12:15
7830131064495Lukenda, TenaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
7840130323364Lukes, IvanaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
7850130320378Lukić, DorotejaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
7860130306877Lukić, NikolinaTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
7870130306791Lukinac, AnaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
7880130316102Luque Akrap, IsadoraTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
7890130323177Ljiljak, MajaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
7900130307806Ljubanski, NatalijaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
7910130312262Ljubić, MatejTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
7920178091348Maček, TenaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
7930130306130Mačković, DominikTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
7940066218368Mada, MirelaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
7950130319419Maduna, AniTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
7960130318570Magdić, MateaTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
7970130306263Maglić, EmaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
7980130316053Majcen, IvanaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
7990130296546Majcen, LorenaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
8000130304963Majer, EmaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
8010130307902Majić, JosipaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
8020130316032Majić, PatriciaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
8030130321492Majnarić, PetraTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
8040130308247Majstorović, HanaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
8050130315537Majstorović, MatejTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
8060130309153Majstrović, LucijaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
8070130319396Makovec, BarbaraTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
8080130318640Malenica, MarijaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
8090130316651Maleš, IvonaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
8100130316919Malešević, InesTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
8110130319375Malević, MislavTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
8120130317872Malezija, PetraTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
8130130317071Maligec, IvanTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
8140130316027Malnar, DomenikaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
8150130320287Malović, LeaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
8160130317269Mamić, BornaTZK2VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
8170130303742Mance, ValentinaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
8180130310177Mandarić, LucijaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
8190135236523Mandić, LukaTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
8200130310679Marčac, BornaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
8210130305175Mareković, DoroteaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
8220130303721Margetić, MarinaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
8230130322089Maričević, LucijanaTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
8242225109576Maričić, MajaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
8250130311912Marić, IvanaTZK4FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
8260066223739Marić, LeoTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
8270130308317Marijić, IvaTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
8280130319947Marinković, MartinaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
8290130322580Marinković, MonikaTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
8300130315969Marinović, VjeraTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
8310130309879Marjanović, LucijaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
8320066233118Market, PetraTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
8330066257155Markić, LeaTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
8340130320383Markić, PaulaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
8350130299959Markljušaj, ElizabetaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
8360130314566Marković, DoraTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
8370130318614Marković, MarioTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
8380130311816Marković-Mandić, AngelaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
8390130292370Markuš, PetarTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
8400130317003Marochini, MartaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
8410130319898Marović, LucijaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
8420130282528Martinac, MateaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
8430130308364Martinčević, PetraTZK4DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
8440130307991Martinić, MarijaTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
8450066232243Martinis, DoroteaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
8460130310504Martinjak, TihanaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
8470130315500Maslov, MihaelaTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
8480130309660Matak, AnaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
8490130315516Matanović, KatarinaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
8500130311111Matanović, LoredanaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
8510130304066Matečić, RobertTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
8520130307596Matičević, DešaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
8530130306034Matić, LuciaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
8540130306723Matić, MartinaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
8550130318731Matijašec, RobertaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
8560130304872Matković, HelenaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
8570130314886Matković, PetraTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
8580130307970Matković, TihomirTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
8590130304318Matošević, JankoTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
8600130321380Matošević, JelenaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
8610130317893Matošević, MirnaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
8620016113238Matović, FranTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
8630130321840Matus, DoroteaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
8640130311106Mautner, IvonaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
8650130319856Mažar, LucijaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
8660130319973Meašić, Margareta MeaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
8670130320180Medarević, PaoloTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
8680130304531Medunić, LucijaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
8690130318682Medvedec, SaraTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
8700130305341Medven, SanjaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
8710130314519Meglić, RebekaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
8720130317942Mesić, MaritaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
8730130305817Meštrić, InesTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
8740130308936Meštrović, DoraTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
8750130309704Meštrović, InesTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
8760130311800Meštrović, MarinaTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
8770130316011Meštrović, MartaTZK2STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
8780130309634Mezak, LeonardaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
8790130318656Mežnarić, LucijaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
8800130316971Micak, FranTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
8810066252052Mihajlović, TeaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
8820130321029Mihalić, AnamarijaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
8830130310892Mihalić, AntonelaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
8841191227938Mihaljević, AntonijaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
8850130322806Mihetec, MiroslavTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
8860130316992Mihin, LovroTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
8870130322351Mihoci, BenjaminTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
8880130303700Mihočinec, DorianTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
8890130317456Miholić, EmilijaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
8900130307010Mihovilić, MagdalenaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
8910130317302Mihovilić, ŽeljkaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
8920130311041Mikačić, IvaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
8930130305960Mikačić, MatejTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
8940130309078Mikojević, DomagojTZK2VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
8950130307715Miksić, MateaTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
8960130316459Mikša, MajaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
8970130322005Mikšić, PaulaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
8980130316438Mikulić, AndreaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
8990130311062Mikulić, GabrijelaTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
9000130323289Mikuš, ValentinaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
9010130311767Milas, KarlaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
9020009070738Milas, TeaTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
9030130295986Milatić, DoraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
9040130320266Miletić, IvanaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
9050130275521Miletić, TinTZK4MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
9060130305196Miličević, MateoTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
9070066227348Miličević, TomislavTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
9080054040813Miličić, RokoTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
9090130306744Milić, LucijaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
9100130320864Milković, AmandaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
9110130297265Miloš, IvaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
9120130306648Milovina, AntonioTZK4FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
9130130318000Miljak, AnamariaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
9140066269553Miljanović, IvaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
9150130315451Miljević, AnaTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
9160130315633Minga, EmaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
9170130318196Mirt, LucijaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
9180130304274Mišak, KlaraTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
9190130319328Miščin, MartinTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
9200130304178Mišić, Karla MelisaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
9210130316006Mišir, MonikaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
9220130299810Mitić, MatijaTZK4MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
9230130319791Mitrov, HanaTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
9240130318287Mladinić, NinoTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
9250130317206Mlikotić, MirtaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
9260130319905Mlinarić, FilipTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
9270130318453Mlinarić, MatejaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
9280130306653Moćan, MiaTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
9290130322304Moharić, IvanTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
9300130284608Mohr Pavlin, GretaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
9310130318154Mojzeš, HanaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
9320130320859Momirović, MajaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
9330067526481Mostovac, MatejTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
9340130319008Mrđen, IvaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
9350130314961Mrkonja, TomislavaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
9360130304498Mrnjavčić, DarijanTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
9370130306968Mršić, LanaTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
9380130315472Mucak, AnaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
9390006036251Muhaxhiri, RronTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
9400130307185Munivrana, AnđelaTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
9410130321952Murković, Anna ValentinaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
9420130315082Mustač, KlaraTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
9430130316298Mustapić, JosipTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
9440130315675Mušić, DinoTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
9450130308182Muža, IvanTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
9460130323301Muža, MarinaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
9470066214904Mužić, PaškoTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
9480066260014Nemec-Hrlec, AndrejaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
9490130310343Nikolić, IvonaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
9500130321695Nikša, VesnaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
9510130316854Nizek, PatriciaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
9520130318320Nodilo, NinaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
9530130308999Noll, DanielaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
9540130306013Novak, DoraTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
9550130318180Novak, DoraTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
9560130323268Novak, FilipTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
9570130305495Novak, IvaTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
9580130307400Novak, JelenaTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
9590130320128Novak, NikolinaTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
9600036470875Novak, SvenTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
9610130318794Novaković, NikolinaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
9620130304867Novokmet, LucijaTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
9630066210536Novosel, SaraTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
9640130306557Novotni, HanaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
9650130314844Obadić, JurajTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
9660130310530Okreša, AlenTZK4BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
9670130317552Omazić, JosipTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
9680130321242Omerzu, MajaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
9690130317066Orač, AntoniaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
9700130309912Orehovec, AndreaTZK4STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
9710130303924Orhanović, BlankaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
9720130319104Orić, NikolinaTZK2NORDIJSKO HODANJE četvrtak 10:45 - 12:15
9730130315147Orlić Babić, SvenTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
9740130307580Oroz, DoraTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
9750130317510Osmanović, JanTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
9761003113004Osredečki, IvaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
9770130321994Ostoić, FranTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
9780130316924Ostojčić, NikolaTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
9790130307799Ostojić, MelitaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
9800130294172Ostroški, SaraTZK4TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
9810130319060Ovčar, EmaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
9820130298278Ovčarić, FrankaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
9830066225198Ovčarić, TeaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
9840130318336Ovčina, AnicaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
9850130317248Ožeg, EvaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
9860130322122Paić-Karega, AnaTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
9870130320016Palac, HanaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
9880130318133Palada, DoraTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
9890067528897Paleka, TinaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
9900130320752Panić, DomagojTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
9910130319674Panić, PatricijaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
9920130311928Panić, TatjanaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
9930130320058Papec, FranjoTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
9940130316191Parađina, MilanTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
9950130318586Pasqualicchio, MaraTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
9960130304302Pavelić, KatarinaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
9970130321910Pavičić, DoloresTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
9980130316331Pavić, AntonioTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
9990130320021Pavić, LanaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
10000130291742Pavišić, DivinaTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
10010130315056Pavković, GabrijelaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
10020066241975Pavković, NikaTZK4NANBUDO ponedjeljak 20:00 - 21:30
10030130318079Pavletić, PatricijaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
10040130321328Pavlinovac, MatejaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
10050130318565Pavlinušić, PetraTZK2BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
10060130307330Pavlović, JulijaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
10070130309751Pavlović, MarijaTZK4NANBUDO ponedjeljak 20:00 - 21:30
10080130321487Pavlović, PetraTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
10090130310525Pavlović-Šukelj, PetraTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
10100130308850Pehar, SarahTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
10110130308712Pejaković, MiaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10120130309218Pejčinović, JelenaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
10130130307507Pejić, MartinaTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
10140130306632Pek, PetraTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
10150130311270Pelin, DunjaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
10160130321669Penc, AnaTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
10170066263789Penezić, KlaraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
10180130318432Perakić, BarbaraTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
10190130318112Perasović, NikaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
10200130304526Perčinlić, TomislavTZK4MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
10210130316422Peričić, LukaTZK2NANBUDO ponedjeljak 20:00 - 21:30
10220130305336Perić, BrunoTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
10230130322372Perić, MaraTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
10240130308023Perković, AnaTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
10250130317386Perković, JosipTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
10260130305084Perković, MarijaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10270130305474Perlić, InesTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10280130319653Pervan, AntunTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
10290130309585Pervan, ValentinaTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
10300130317136Peter, KristianTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
10310130317157Petković, LaraTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
10320130295052Petković, PetarTZK4STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
10330130322965Petravić, VeronikaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
10340130308567Petričević, MarinaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
10350130323198Petrić, AnaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
10360066262755Petrina, FilipTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
10370130315014Petriško, MajaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
10380130310002Petrkač, LukaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
10390130316784Petroci, JanaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
10400130317867Petrović, DoraTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
10410130316597Petrović, LucijaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
10420130311879Pezer, VlatkaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
10430066222682Pintarić, LeaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
10440115063359Pintarić, ValentinaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10450130318885Piralić, MatijaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
10460130322671Pišpek, IvonaTZK2STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
10470130305406Plačković, DoriaTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
10480130307437Plastić, PetarTZK4KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
10490130312306Plazonić, NataliTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10500130321723Plemenčić, LukaTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
10510066251279Pleš, MateaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
10520066253754Pleše, PetarTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
10530130308962Plohl, DomagojTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
10540082052791Poche, DanielTZK4STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
10550130315542Podić, ElviraTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
10560130303987Podkonjak, MarinaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
10570130320565Podoreški, AdelaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
10580130320997Podravec, NatalijaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
10590130315766Pokorni, SaraTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10600130304482Polanec, AnamariaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
10610130306669Polčić, RobertTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
10620066251008Pölhe, DavidTZK2VATERPOLO/PLIVANJE srijeda 12:45- 14:15
10630130319599Poljak, IvanTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
10640130303828Poljak, Jelena MarijaTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
10650130321606Poljak, KarolinaTZK2BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
10660130321515Pongrac, LaraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
10670130320079Pongračić, BorisTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
10680130318726Popijač, LorenaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10690130322484Popović, GloriaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
10700130322715Popović, PetarTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
10710130303812Porić, PetraTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
10720130314802Posavec, AndreaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
10730066221760Posavec, MarijaTZK2STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
10740130310322Posavec, MonikaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
10750130307720Posavec-Malok, DeanTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
10760130295010Potkonjak, ToniTZK4SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
10770130321765Poturica, MiaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
10780130317797Pozaić, MandaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
10790130320908Poznić, MajaTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
10800130306770Pranjić, VlastaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
10810079055940Prašnjak, KarloTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
10820130322902Praštalo, MateaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
10830130306989Prebeg, DanielTZK4MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
10840130318929Priegl, MelaniTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
10850130303630Prskalo, IvanTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
10860066233422Ptačnik, LucijaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
10870130317199Pučar, IvaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
10880130315862Puljić, NikolaTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
10890066237388Puljko, FilipTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
10900130305469Pupak, HelenaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
10910130316123Pupić, DoroteaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
10920130321076Puškarić, AdrijanaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
10930130317916Putar, PaulaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
10940130315906Rabar, AndreaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
10950130319403Radelić, LucijaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
10960130308983Radočaj, EmaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
10970130320731Radojčić, MirnaTZK2FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
10980066270535Radoš, AntonijaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
10990130317781Radoš, MarijanaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
11000130309793Radošević, LucijaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
11010130322276Radovniković, KlaraTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
11020130322346Raffanelli, AnaTZK2SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
11030130320411Raguž, IrenaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
11040130310109Rahle, LucijaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
11050269088326Rajčić, LoraTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
11062223088296Rajić, MarijaTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
11070130306898Rak, KristinaTZK4JAHANJE
11080130318934Rakić, AuroraTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
11090130305432Ramljak, IvanaTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
11101053191946Ramljak, LucijaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
11110130311473Ranogajec, JasminaTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
11120130310359Raonić, EnaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
11130130314891Rašica, MihaelaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
11140130319307Rašić, AnaTZK2NORDIJSKO HODANJE četvrtak 10:45 - 12:15
11150130315290Rašić, KatarinaTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
11160130316401Ravkin, IrisTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
11170130308504Ravlić, LucijaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
11180130322185Ražov Bogavčić, OgnjenTZK2STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
11190130315131Rebić, LauraTZK2ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
11200130314909Rebrina, MirtaTZK2STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
11210130319097Reichel, IngeborgTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
11220066226169Reljanović, MartaTZK2DANCE MIX - AFROLATINO utorak 15:30 - 17:00
11230130318042Rendulić, LaraTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
11240130305224Rendulić, MagdalenaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
11250130315719Renić, MarijaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
11260066233240Ribić, MarijaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
11270130315329Ričko, MagdalenaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
11280016113376Ristić, KristijanTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
11290130317851Rogač, IvanaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
11300130305591Rogić, PetraTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
11310130306284Ropret, LucijaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
11320130307213Roso, EmaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
11330130306487Roso, MateaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
11340130318383Rošić, NinaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
11350130314982Rotim, MihaelaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
11360130293890Rudak, BarbaraTZK4SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
11370130309949Rudan, ElenaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
11380130315425Rukav, DoroteaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
11390130315397Rukavina, KarloTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
11400130309036Rukavina, TinaTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
11410130316763Rukelj, InesTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
11420130320245Rumenčić, MonikaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
11430130316812Rupčić, MajaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
11440130316186Rupčić, MirkoTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
11450130316555Rusmir, IvanaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
11460130315098Rutić, FilipTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
11470130306515Sabljak, InesTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
11480130316256Sabolčec, ElaTZK2GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
11490054039436Saganić Novaković, MihovilTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
11500130317024Sajko, LauraTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
11510130315194Sakač, AnaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
11520130318518Sakoman, TihanaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
11530130319744Salacan, MarijaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
11540130310385Salaj, TajanaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
11550130310135Salopek, EnaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
11560130322692Salopek, MarijaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
11570130321081Salopek, MateaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
11580130316576Samaržija, HanaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
11590130305838Sambolić, SanjaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
11600130319029Sander, BrunoTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
11610130306606Sardelić, MarinaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
11620130321216Schauperl, AnaTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
11630130309996Schmidt, EvaTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
11640130297099Sečen, PatrikTZK4KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
11650130317344Sedlanić, PavlaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
11660066235133Sedlanić, RobertTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
11670130309426Sedmak, MarinTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
11680130304729Selimović, AntonijaTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
11690130307325Senfner, Ana-MarijaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
11700130311239Senjan, TeaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
11710130321333Serdar Savić, SarahTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
11720130318037Sertić, KarmenTZK2NORDIJSKO HODANJE ponedjeljak 10:45 - 12:15
11730130316807Sever, LeaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
11740130315238Sever, NikolinaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
11750130321578Sever, PetraTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
11760130306718Sičić, AnteTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
11770130316625Sigur, SaraTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
11780248046448Silić, LoraTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
11790130316875Silobrčić, IvanTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
11800130303992Simić, MonikaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
11810130321258Simić, SaraTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
11820130322650Simović, PaulaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
11830130320773Simper, DavinaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
11840130316209Sinobad, TihanaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
11850130310247Sirković, DamirTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
11860125156064Skenderović, JosipaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
11870130309447Skendrović, NikolaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
11880130322533Skok, JakovTZK2STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
11890130307068Skok, SaraTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
11900130320677Slaviček, DavidTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
11910178100827Smetiško, KlaraTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
11920130318960Smirnjak, PetraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
11930130318544Smolčić, HelenaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
11940130304664Sokač, LucijaTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
11950130312075Sokić, BarbaraTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
11960130316604Sokić, TenaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
11970130319557Sokol-Kvesić, DinkoTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
11980130319146Soldan, HelenaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
11990130314592Soldat, LauraTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12000130307832Soldo, PetarTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12010066201951Soljačić, PetraTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
12020130306060Sošić, IvoriTZK4TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
12030130320037Souček, ElizabetaTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
12040130318801Srpak, MarkoTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
12050130319221Sršan, LeaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
12060130314545Sršek, DoraTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
12070130310114Stanić, AnitaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
12080130306973Stanić, IvanTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
12090130314839Stanković, MiaTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
12100130320586Stanušić, SaraTZK2JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
12110066263320Starčević, InesTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
12120130320843Starek, Ana-MariaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
12130130322549Stefanović, PetraTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
12140130319200Stepan, MagdalenaTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
12150015223976Stepanović, Natalija IvaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
12160130317461Stipković, LenardTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
12170130307089Stišćak, SanjaTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
12180130306765Stojanović, AdrijanaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
12190130317984Stojanović, DoroteaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12200066273430Stojanović, KatarinaTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
12212223089043Stojčevski, MartinaTZK2BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
12220066217628Stojević, LeticijaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12230130311244Strahija, AnaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
12240130321008Strugar, LeonardaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
12250130311148Strujić, Lucia PaulaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
12260130322297Studer, LucijaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
12270130320203Stunja, SarahTZK2BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
12280130320453Subotičanec, EvaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
12290130321718Sučić, FilipTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
12300130311361Sučić, MarijaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
12310269102144Sufaj, IlirTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
12320269103552Sulić, MartinaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
12330130310600Sumpor, JosipaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
12340130310775Supanc, PetraTZK2DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
12350130310824Supičić, MarinTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
12360130310845Svetličić, LukaTZK4BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
12370130308140Sviben, LucijaTZK4FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
12380130321877Svitlić, AsjaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
12390130305383Svjetličić, DoraTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
12400130322666Šabani, SaraTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
12410066254975Šabanović, AnaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
12420130315009Šafranić, NikaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
12430130305747Šahinpašić, DoraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12440130321583Šajfar, ValentinaTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
12450130315521Šalić, MateaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
12460130310390Šalinović, PetraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12470130306216Šalković, MirnaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12480130308252Šantek, HelenaTZK4AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
12490130323044Šanjug, IvanTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12500119028648Šarić, LauraTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
12510130311655Šarić, LeaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
12520303045739Šarić, MartinaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
12530130310663Šegina, AnaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
12540130314706Šego, IvaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
12550130307122Šemiga, PetraTZK4JOGA utorak 15:30 - 17:00
12560130309286Šerbetar, PetraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12570130310978Šeremet, StelaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
12580130304573Šeruga, DonaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
12590177051238Šestanović, AnaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
12600130288927Ševar, GabrielaTZK4JAHANJE
12610130303807Ševo, GoranTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
12620130320976Šifel, MagdalenaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
12630130309452Šikić, RokoTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
12640066167789Šiklić, MarinTZK4GO (WEIQI) srijeda 15:00 - 16:30
12650130317846Šimara, JosipaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
12660130316672Šimičević, IvaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
12670130298577Šimičić, KarlaTZK4JOGA utorak 14:00 - 15:30
12680130322325Šimundić, DorisTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
12690130293656Šimunec, IvanaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12700130306419Šimunić, IvanTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12710066228100Šimunić, LovroTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12720269078349Šimunov, MatijaTZK4BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
12730130319445Šimunjak, FilipTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
12740130318362Šincek, MarijanaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12750130323343Šiprak, FrankaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
12760130321013Širinić, IvanaTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
12770246061884Šišul, MihaelaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12780130311821Šivak, PaulaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
12790130308525Škaljin, IrmaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
12800130299826Škorić, DunjaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
12810130320838Škrlec, KristinaTZK2FIT&FUN utorak 18:30 - 20:00
12820130315836Škrobar, MelaniTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
12830130293661Škurla, AnaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
12840066229636Škvorc, JosipaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12850130320705Šmic, SandraTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
12860130306445Šobak, PatricijaTZK4FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
12870130304199Šobak, SilvijaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
12880130299462Šoljić, IvonaTZK4SAMOOBRANA četvrtak 10:30 - 12:00
12890130306424Šostarić, MateaTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
12900130318955Šoštarčić, MiaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
12910130310039Španec, DoraTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
12920130307965Špiranec, MarinTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
12930130321611Špoljar, IvanaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
12940130305154Špoljar, MartaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
12950130303854Špoljar, TeaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
12960130305976Šprajc, SašaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
12970130319151Štefanko, VeronikaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
12980130309788Šteingel, AleksandraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
12990130322736Šteković, MartinaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
13000066236840Štih, EmaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
13010130320154Štivčević, SaraTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
13020130319076Štriga, AntonioTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
13030130316048Štrkalj, FrankaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
13040130314711Štrkalj, JosipTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
13050130320822Štrok, DoraTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
13060130322458Štrok, DoraTZK2FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
13070130318661Štrok, MonikaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
13080130299805Šturm, LukaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
13090130308803Šulentić, IvanTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
13100130319882Šurkalović, JosipaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
13110058208294Šušković, MartinaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
13120130306221Šutalo, KarloTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
13130130304414Šute, JosipaTZK4STOLNI TENIS ponedjeljak 10:30 - 12:00
13140058204664Šužberić, KatarinaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
13150066234323Švajcer, JelenaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
13160130315612Šverko, Tara IsterTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
13170130311195Švigač, MateaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
13180130305523Tabulov-Truta, EmaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
13190067529618Tadić, MarinkaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
13200066259186Tadić, NikolinaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
13210130317664Tadić, TinaTZK2JOGA utorak 15:30 - 17:00
13220130305427Tanasovski, SvenTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
13230130311078Taradi, KarlaTZK4ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
13240130305180Tarbuk, SebastianTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
13250130311223Tatalović, VedranaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
13260130304120Telenta, LaraTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
13270130288285Tenšek, AnđelaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
13280130316464Tićak, BornaTZK2FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
13290130309559Tišljar, MarijaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
13300130317729Tišljarić, IvonaTZK2ŠAH utorak 18:30 - 20:00
13310130315381Tkalčec, DominikTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
13320130320710Tkalec, MarijaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
13330130283413Tojčić, AntonioTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
13340130318698Tolj, NevenkaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
13350066227145Tomac, DoraTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
13360130317477Tomac, LucijaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
13370130311309Tomas, LindaTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
13380066213681Tomas, MarioTZK2MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
13390130306200Tomasov, FilipTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
13400130303966Tomičić, EnaTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
13410130322895Tomić, AntonelaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
13420009064994Tomić, MarinTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
13430130309223Tomić, MirjanaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
13440130309517Tomić, TeaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
13450130318838Tomiša, MajaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
13460130304386Tomorad, EmaTZK4DRUŠTVENI PLES četvrtak 12:15 - 13:45
13470130321263Topolko, RomanoTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
13480130310018Torić, AnamarijaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
13490130323140Tošić, AntonelaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
13500130311057Tošić, HanaTZK2JOGA utorak 14:00 - 15:30
13510130314795Tovernić, LorenaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
13520130308018Trbojević, ErikaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
13530130308198Treska, BornaTZK4BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
13540130321125Trninić, NelaTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
13550130307666Trobradović, Anamarija MagdalenaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
13560130305219Trstenjak, EvaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
13570130307603Tudeško, PatriciaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
13580130315628Tufek, AdiTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
13590130318817Tumbri Taban, PetraTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
13600067529709Tumpić, MarinaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
13610066217285Tunjić, NatalijaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
13620130292045Turina, EmaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
13630130305661Turk, Vjeran TinTZK4TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
13640067498393Turkalj, DanijelaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
13650130310941Turkalj, MarioTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
13660130320196Turković, JosipaTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
13670130309837Tustić, TinTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
13680130315105Tuškan, LukaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
13690130315820Tvarog, SaraTZK2FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
13700130318315Udiljak, VinkoTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
13710130321973Udovičić, LanaTZK2JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
13720130305913Ugrina, Kosta KaiTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
13730130323385Umićević, PaulaTZK2JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
13740130322799Uremović, EnaTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
13750130307026Uštulica, DoraTZK4NANBUDO ponedjeljak 20:00 - 21:30
13760130315927Vadas, DominikTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
13770130307052Valenta, LeonaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
13780130305609Valjak, KristinaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
13790130320801Valjak, LaraTZK2AEROBIKA MIX srijeda 17:00 - 18:30
13800130319263Valjak, MateaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
13810130306905Vampovac, ElenaTZK4FITNESS - TERETANA srijeda 12:00 - 13:30
13820130310616Vančina, MarijaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
13830066222378Vanjaka, AnaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
13840130308728Varga, MateaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
13850130314662Varga, Stella MariaTZK2PLIVANJE četvrtak 12:45 - 14:15
13860130321744Vargek, PetraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
13870130311398Varjačić, JosipaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
13880130304804Vasić, SaraTZK4BADMINTON ponedjeljak 09:00 - 10:30
13890130317482Veble, TomislavTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
13900130309356Veić, LukaTZK4MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
13910130310866Velhes, PetarTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
13920130304211Velić, TeaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
13930130318271Velić Horvat, SaraTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
13940068224807Veselinović, EmaTZK2JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
13950130304344Vešligaj, MagdalenaTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
13960130306835Vezmar, LukaTZK4ODBOJKA četvrtak 10:30 - 12:00
13970130309083Vidaković, DoraTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
13980149222321Vidaković, IvanaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
13990130307671Vidaković, ValentinaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
14000130307031Vidas, LiaTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
14010246064550Vidović, DarkoTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
14020130308824Viličić, BrunoTZK4STOLNI TENIS četvrtak 10:30 - 12:00
14030130322944Vincetić, DunjaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
14040130316896Vinković, KristinaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
14050130293203Vizner, PetraTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
14060023108187Vladović, TiborTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
14070130311452Vladušić, JosipaTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
14080018125780Vlahović, IvanaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
14090130323109Vlahović, TeaTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
14100130311751Vlainić, JosipTZK4KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
14110130316139Vlašić, LucijaTZK2STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
14120130309148Vlašić, LjubicaTZK4PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
14130130322260Vojvoda, MarijaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
14140066264814Volarić Horvat, LauraTZK2BADMINTON četvrtak 09:00 - 10:30
14150130305801Vračarić, MagdalenaTZK4JOGA ponedjeljak 10:30 - 12:00
14160130322400Vranjičić, JosipTZK2TAIJI( TAIJIQUAN ) četvrtak 09:00 - 10:30
14170130309015Vrban, TinaTZK4STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
14180130323205Vrbanc, MihaelTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
14190130304659Vrbanović, SaraTZK4ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
14200130304601Vrbljanin, GabrijelaTZK4FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
14210130317498Vrgoč, MartaTZK2STOLNI TENIS utorak 15:30 - 17:00
14220066232537Vrhovnik, AndrijaTZK2MALI NOGOMET četvrtak 09:00 - 10:30
14230130323161Vrhovski, GordanaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
14240269098740Vučković, AdrianTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
14250130304825Vugdragović, PetraTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
14260130315724Vuić, KateTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
14270055464938Vujević, Ana MariaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
14280130307783Vujović, AleksandraTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
14292223086788Vukas, PaulaTZK2PILATES MIX ponedjeljak 09:00 - 10:30
14300130318474Vukašinović, JuricaTZK2SPORTSKO HODANJE, JOGGING utorak 12:30 - 14:00
14310130318292Vukelja, AntonioTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
14320130311447Vukman, VanjaTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
14330130317713Vukoja, FilipTZK2STRELJAŠTVO ponedjeljak 19:30 - 21:30
14340130310091Vukorepa, IvanaTZK4STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
14350130323156Vuković, AntonijaTZK2KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
14360130320495Vuković, IvanaTZK2FITNESS MIX ponedjeljak 10:30 - 12:00
14370130297501Vuković, JelenaTZK4JOGA ponedjeljak 09:00 - 10:30
14380130308210Vuković, JuliaTZK4BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
14390130311083Vuković, SašaTZK4BADMINTON utorak 14:00 - 15:30
14400130305640Vuković, ŽanaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
14410130318822Vukovojac, NivesTZK2TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
14420130309020Vukovojac-Dugan, MarijaTZK4ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
14430130304552Vuksan, TinaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
14440130300938Wahech, SandraTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
14450130306279Wernig, ArniTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
14460130313441Wobbe, TommyTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
14470130311681Zadravec, SebastijanTZK4KUNG FU ( WING TZUN ) ponedjeljak 09:00 - 10:30
14480130312283Zadravec, ValentinaTZK4DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
14490130320640Zadravec, VidaTZK2JOGA srijeda 17:00 - 18:30
14500066263885Zadro, IvanTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
14510130315911Zajec, AnaTZK2DRUŠTVENI PLES utorak 14:00 - 15:30
14520130305357Zajec, MihaelaTZK2FITNESS MIX utorak 15:30 - 17:00
14530130321770Zaninović, MarinelaTZK2STRETCH RELAX četvrtak 10:30 - 12:00
14540130306125Zanoški, FranTZK4ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
14550130305058Zarezovski, MajaTZK4KOŠARKA utorak 14:00 - 15:30
14560130292690Završki, IvanaTZK4PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
14570130308915Zbašnik, AnjaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
14580130309767Zdenković, PetraTZK4JOGA četvrtak 09:00 - 10:30
14590130309681Zibar, KatarinaTZK4ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00
14600066252094Zidar, IvaTZK2PLIVANJE ponedjeljak 12:45 - 14:15
14612225110009Zidarić, LukaTZK2ŠAH srijeda 18:30 - 20:00
14620130307393Zidarić, MarijaTZK4JOGA srijeda 17:00 - 18:30
14630066228810Zlatarić, AgniTZK4FITNESS- TERETANA četvrtak 12:00 - 13:30
14640130305266Zlodi, DominikTZK4STOLNI TENIS utorak 14:00 - 15:30
14650130305502Zlomislić, IvanTZK2STOLNI TENIS srijeda 17:00 - 18:30
14660130320469Zorbaz, DoroteaTZK2ZDRAVSTVENO VJEŽBANJE utorak 14:00 - 15:30
14670130308497Zorčec, KarlaTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
14680130308796Zorica, BornaTZK4ŠAH utorak 18:30 - 20:00
14690130310198Zorić, DoraTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
14700015228374Zrilić, PetraTZK4MORNING WORKOUT četvrtak 09:00 - 10:30
14710130304456Zuzija, Kristijan DobroslavTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
14720135234389Žagar, MatijaTZK2ŠAH utorak 20:00 - 21:30
14730130320399Žanko, DamjanTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
14740130270476Žanpera, FilipTZK4ŠAH utorak 20:00 - 21:30
14750130307645Žban, KarlaTZK4TRBUŠNI PLES srijeda 17:00 - 18:30
14760130319562Željeznjak, MagdalenaTZK2ODBOJKA srijeda 17:00 - 18:30
14770119035350Žeravica, MarkoTZK2STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
14780130306029Žiga, PetraTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
14790130321424Žiger, MarkoTZK2KOŠARKA srijeda 17:00 - 18:30
14800130312145Žigrović, MagdalenaTZK2BADMINTON četvrtak 10:30 - 12:00
14810130316716Živanović, VivianTZK2BADMINTON utorak 15:30 - 17:00
14820130297405Živković, AnteTZK4MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
14830130287059Živković, GabrielaTZK4STRELJAŠTVO srijeda 17:30 - 19:30
14840130310887Živković, MateaTZK4JOGA četvrtak 10:30 - 12:00
14850130317755Žižek, HrvojeTZK2MALI NOGOMET ponedjeljak 10:30 - 12:00
14860130316700Žonja, LukaTZK2PLANINARSKO PJEŠAČKE TURE subota 09:30 - 13:00
14870066237073Žordić, Ivana SaraTZK2FITNESS MIX četvrtak 09:00 - 10:30
14880130317141Žunić, PatricijaTZK2STRELJAŠTVO srijeda 19:30 - 21:30
14890130322437Žura, IvaTZK2ZUMBA četvrtak 18:30 - 20:00