Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za povijest
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za povijest FF_odsjeci
FF
Agičić, Damir 2152 @ C112 dagicic@ffzg.hr
Banac, Ivo 2159 @ C119 ivo.banac@yale.edu
Bašić, Danijela 2150 @ C110 dbasic@ffzg.hr
Blažević, Zrinka 2219 @ C114 zblazevi@ffzg.hr
Budak, Neven 2155 @ C115 nbudak@ffzg.hr
Goldstein, Ivo 2149 @ C109 igoldste@ffzg.hr
Gračanin, Hrvoje 2158 @ B118 hrvoje.gracanin@gmail.com, hgracani@ffzg.hr
Grgin, Borislav 2158 @ C118 bgrgin@ffzg.hr
Iveljić, Iskra 2151 @ C111 iiveljic@ffzg.hr
Jakovina, Tvrtko 2153 @ C113 tjakovin@ffzg.hr
Janković, Branimir 2152 @ C112 bjankovi@ffzg.hr
Koren, Snježana 2148 @ C108 skoren@ffzg.hr
Kuntić-Makvić, Bruna 2191 @ C015 bkm@ffzg.hr
Kursar, Vjeran 2157 @ C117 vkursar@ffzg.hr
Marić, Dea 2147 @ C108 dmaric@ffzg.hr
Marohnić, Jelena 2191 @ C015 jmarohni@ffzg.hr
Matijević-Sokol, Mirjana 2156 @ C116 mmsokol@ffzg.hr
Moačanin, Nenad 2157 @ C117 nenad.moacanin@zg.t-com.hr
Modrić-Blivajs, Dunja 2156 @ C116 dmblivaj@ffzg.hr
Nikolić Jakus, Zrinka 2155 @ C115 znikolic@ffzg.hr
Olujić, Boris 2237 @ C014 bolujic@ffzg.hr
Petrić, Hrvoje 2148 @ C108 hrvoje.petric@ffzg.hr
Prlender, Ivica 2160 @ C120 ivica.prlender@ffzg.hr
Roksandić, Drago 2153 @ C113 drago.roksandic@ffzg.hr
Sikirić Assouline, Zvjezdana 2159 @ C119 zvjezdana.sikiric@ffzg.hr
Špoljarić, Luka 2159 @ C118 lspoljar@ffzg.hr
Štefanec, Nataša 2151 @ C111 nstefane@ffzg.hr
Šute, Ivica 2148 @ C108 isute@ffzg.hr
Tomašegović, Nikola 2153 @ C113 ntomaseg@ffzg.hr
Tomorad, Mladen 2148 @ C108 mladen.tomorad@zg.t-com.hr
Vranješ-Šoljan, Božena 2152 @ C112 bvsoljan@ffzg.hr