Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Odsjek za arheologiju
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Odsjek za arheologiju FF_odsjeci
FF
Burić, Marcel 6060-778 @ Fond 8 mburic@ffzg.hr
Bužanić, Domagoj 6060-785 @ Fond 20 dbuzanic@ffzg.hr
Demicheli, Dino 6060-785 @ Fond 20 ddemiche@ffzg.hr
Durman, Aleksandar 6060-787 @ Fond 003 adurman@ffzg.hr
Filipec, Krešimir 6060-788 @ Fond 2 kresimir.filipec@ffzg.hr
Hincak, Zdravka 6060-787 @ Fond 003 zhincak@ffzg.hr
Jarak, Mirja 6060-786 @ Fond 004 mirja.jarak@inet.hr
Kaić, Iva 6060-785 @ Fond 20 ikaic@ffzg.hr
Karavanić, Ivor 6060-782 @ Fond 9 ikaravan@ffzg.hr
Matijević, Vinka 6060-785 @ Fond 20 vibubic@ffzg.hr
Mavrović, Janja 6060-773 @ Fond 103 jmavrovi@ffzg.hr
Milićević Bradač, Marina 6060-781 @ Fond 7 mmilicevicbradac@xnet.hr
Miloglav, Ina 6060-775 @ Fond 105 imilogla@ffzg.hr
Pavlović, Ana 6060-783 @ Fond 5 apavlovi3@ffzg.hr
Potrebica, Hrvoje 6060-773 @ Fond 103 hpotrebi@ffzg.hr
Roksandić, Danijela 6060-776 @ Fond 10 daroksan@ffzg.hr
Rončević, Martina 6060-775 @ Fond 105 mroncevi@ffzg.hr
Ruvić, Mirela 6060-777 @ Fond 19 arheologija@ffzg.hr
Sanader, Mirjana 6060-785 @ Fond 20 msanader@ffzg.hr
Šimić-Kanaet, Zrinka 6060-784 @ Fond 6 zsimic@ffzg.hr
Šošić Klindžić, Rajna 6060-775 @ Fond 105 rsosic@ffzg.hr
Težak-Gregl, Tihomila 6060-778 @ Fond 8 ttgregl@ffzg.hr
Tomas, Helena 6060-789 @ Fond 1 htomas@ffzg.hr
Tončinić, Domagoj 6060-785 @ Fond 20 dtoncinic@ffzg.hr
Vukelić, Željka 6060-777 @ Fond 19 zvukelic@ffzg.hr ; arheologija@ffzg.hr
Vukosavljević, Nikola 6060-780 @ Fond 18 nvukosav@ffzg.hr
Vukov, Mirna 6060-785 @ Fond 20 mvukov@ffzg.hr
Vuković, Miroslav 6060-775 @ Fond 105 mivukovic@ffzg.hr