Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Tajnice
Prezime, ime Telefon @ Soba Email Iz
Bakić, Zrinka 2104 @ B203 zbakic@ffzg.hr Odsjek za istočnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Odsjek za južnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Odsjek za zapadnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Bašić, Danijela 2150 @ C110 dbasic@ffzg.hr Odsjek za povijest / FF_odsjeci
Bevanda, Vesna 2303 @ E327 vesna.bevanda@ffzg.hr Odsjek za germanistiku / FF_odsjeci
Botica, Marija 2187 @ C302 mbotica@ffzg.hr Odsjek za psihologiju / FF_odsjeci
Cota, Gordana 2167 @ C203 gcota@ffzg.hr Odsjek za pedagogiju / FF_odsjeci
Centar za obrazovanje nastavnika / FF_centri
Flegar, Maja 2104 @ B203 mflegar@ffzg.hr Odsjek za istočnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Odsjek za južnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Odsjek za zapadnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Joy-Stojanić, Patricia 2301 @ F306 pjoystoj@ffzg.hr Odsjek za romanistiku / FF_odsjeci
Jurković Kuruc, Ivana 2007 @ C215 ivanajk@ffzg.hr, sociologija@ffzg.hr Odsjek za sociologiju / FF_odsjeci
Krsnik, Sandra 2053 @ B010 skrsnik@ffzg.hr Odsjek za anglistiku / FF_odsjeci
Mesnjak, Mirta 2300 @ F304 mmesnjak@ffzg.hr Odsjek za talijanistiku / FF_odsjeci
Mijatović, Stella 2043 @ C022 smijatov@ffzg.hr Odsjek za lingvistiku / FF_odsjeci
Samostalna katedra za kineziologiju / FF
Pajtler Konić, Vesna 2095 @ B325 vpajtler@ffzg.hr Centar za strane jezike / FF_centri
Ruvić, Mirela 6060-777 @ Fond 19 arheologija@ffzg.hr Odsjek za arheologiju / FF_odsjeci
Šehić, Elvina 2175 @ C211 esehic@ffzg.hr Odsjek za filozofiju / FF_odsjeci
Šola, Jana 2144 @ C103 janasola@ffzg.hr Odsjek za povijest umjetnosti / FF_odsjeci
Vrbec, Leona 2274 @ A129 racuni@ffzg.hr, lvrbec@ffzg.hr Služba za informatiku / FF_službe
Vručina, Nevenka 2067 @ B111 nevenka.vrucina@ffzg.hr Odsjek za kroatistiku / FF_odsjeci
Vukelić, Željka 6060-777 @ Fond 19 zvukelic@ffzg.hr ; arheologija@ffzg.hr Odsjek za arheologiju / FF_odsjeci
Živko, Maja 2302 @ E326 maja.zivko@ffzg.hr Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti / FF_odsjeci
Živko, Marica 2096 @ B313 mzivko@ffzg.hr Odsjek za fonetiku / FF_odsjeci
Odsjek za klasičnu filologiju / FF_odsjeci