Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Pročelnici
Prezime, ime Telefon @ Soba Email Iz
Andrić, Marta 2064 @ B022 martaandric@yahoo.com Katedra za turkologiju / Odsjek za hungarologiju, turkologiju i judaistiku
Andrijanić, Ivan 2065 @ B023 iandrij@ffzg.hr Odsjek za indologiju i dalekoistočne studije / FF_odsjeci
Banek Zorica, Mihaela 2306 @ E318 mbanek@ffzg.hr Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti / FF_odsjeci
Barbarić, Petra 2091 @ B324 pbarbari@ffzg.hr Centar za strane jezike / FF_centri
Božić Fuštar, Svetlana 6113-147 @ SD Martinovka - kabinet 07 sbfustar@ffzg.hr Samostalna katedra za kineziologiju / FF
Burić, Marcel 6060-778 @ Fond 8 mburic@ffzg.hr Odsjek za arheologiju / FF_odsjeci
Čilić Škeljo, Đurđica 2119 @ B221 dcskeljo@ffzg.hr Odsjek za zapadnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Erdeljac, Vlasta 2046 @ B003 verdelja@ffzg.hr Odsjek za lingvistiku / FF_odsjeci
Gulešić Machata, Milvia 2068 @ B103 mgulesic@ffzg.hr Odsjek za kroatistiku / FF_odsjeci
Ivanec, Dragutin 2196 @ C313 divanec@ffzg.hr Odsjek za psihologiju / FF_odsjeci
Jurić, Hrvoje 2180 @ C217 hjuric@yahoo.com Odsjek za filozofiju / FF_odsjeci
Jurković, Miljenko 2147 @ C107 miljenko.jurkovic@ffzg.hr Odsjek za povijest umjetnosti / FF_odsjeci
Kardov, Kruno 2135 @ C011 kkardov@ffzg.hr Odsjek za sociologiju / FF_odsjeci
Kovačić, Vinko 2305 @ F301 vkovacic@ffzg.hr Odsjek za talijanistiku / FF_odsjeci
Latković, Ivana 2109 @ B209 ilatkovi@ffzg.hr Odsjek za južnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Magerski, Christine 2325 @ E303 cmagerski@ffzg.hr Odsjek za germanistiku / FF_odsjeci
Mićanović, Krešimir 2099 @ B105 kmicanov@ffzg.hr Odsjek za kroatistiku / FF_odsjeci
Pavlina, Krešimir 2365 @ E320 kpavlina@ffzg.hr Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti / FF_odsjeci
Centar za obrazovanje nastavnika / FF_centri
Peruško Vindakijević, Ivana 2122 @ B224 iperusko@ffzg.hr Odsjek za istočnoslavenske jezike i književnosti / FF_odsjeci
Pletikos Olof, Elenmari 2296 @ B318A epletiko@ffzg.hr Odsjek za fonetiku / FF_odsjeci
Polak, Iva 2057 @ B015 iva.polak@zg.htnet.hr Odsjek za anglistiku / FF_odsjeci
Radosavljević, Petar 2316 @ F327 pradosav@ffzg.hr Odsjek za romanistiku / FF_odsjeci
Rezar, Vladimir 2336 @ F319 vrezar@ffzg.hr Odsjek za klasičnu filologiju / FF_odsjeci
Rubić, Tihana 2205 @ C025 trubic@ffzg.hr Odsjek za etnologiju i kulturnu antropologiju / FF_odsjeci
Sikirić Assouline, Zvjezdana 2159 @ C119 zvjezdana.sikiric@ffzg.hr Odsjek za povijest / FF_odsjeci
Slunjski, Edita 2185 @ C224 eslunjsk@ffzg.hr Odsjek za pedagogiju / FF_odsjeci
Šporer, David 2114 @ B214 david.sporer@ffzg.hr Odsjek za komparativnu književnost / FF_odsjeci