Jeste li pogledali Upute (gore na izborniku)?
Pojam za traženje:
Rezultati traženja za pojam: Knjižnica
Naziv Telefon @ Soba Email Dijelovi
Knjižnica FF_knjižnica
FF
Bakran, Tamara 2094 @ K4.11 tbakran@ffzg.hr
Belošević, Kristina 2035 @ K0.7 kbelosev@ffzg.hr
Beraković, Gordana 2405 @ K0.12 gberakovic@ffzg.hr
Bezlaj Ilijić, Sanja 2207 @ K4.3.4 silijic@ffzg.hr
Cahun, Inja 2038 @ K2.10 icahun@ffzg.hr
Cibilić-Pažin, Marina 2228 @ K2.10 mcibilic@ffzg.hr
Čičovački, Boris 2281 @ K0.11 bcicovac@ffzg.hr
Čović, Berislav 2403 @ K3.5 bcovic@ffzg.hr
Fučkar-Jolić, Goran 2398 @ K2.pult gfjolic@ffzg.hr
Glavica, Marijana 2411 @ K5.5 mglavica@ffzg.hr
Gorički, Saša 2401 @ K5.pult sgoricki@ffzg.hr
Gotal, Elvira 2399 @ K3.pult egotal@ffzg.hr
Ivezić Talan, Melanija 2227 @ K5.8 mivezic@ffzg.hr
Katinić, Tihana 2399 @ K3.pult tkatinic@ffzg.hr
Klanac, Lucija 2397 @ K1.pult lklanac@ffzg.hr
Klemar Bubić, Blaženka 2032 @ K5.8 bklemar@ffzg.hr
Komerički, Laura 2396 @ K0.pult lkomeric@ffzg.hr
Kos, Petra 2399 @ K3.pult pkos@ffzg.hr
Kos, Stela 2398 @ K2.pult stkos@ffzg.hr
Kovačević, Sanja 2221 @ K3.6 skovace@ffzg.hr
Kranjec, Irena 2217 @ K1.4 ikranjec@ffzg.hr
Kukić, Ivana 2246 @ K1.4 ikukic@ffzg.hr
Kulaš, Vanja 2412 @ K5.8 vkulas@ffzg.hr
Kurjak, Ivan 2140 @ KP1.2.1B ikurjak@ffzg.hr
Luić-Vudrag, Dubravka 2035 @ K0.7 dlvudrag@ffzg.hr
Maksimović, Žana 2391 @ KP3.1 zmaksimo@ffzg.hr
Maršić, Mila 2033 @ K5.8 mmarsic@ffzg.hr
Martinović, Irena 2094 @ K4.11 irmartin@ffzg.hr
Matulić Jeleč, Melita 2162 @ K2.10 mmatulic@ffzg.hr
Melinščak Zlodi, Iva 2411 @ K5.5 imelinsc@ffzg.hr
Menges, Mirela 2403 @ K3.5 mmenges@ffzg.hr
Mišetić, Marijana 2041 @ K5.6 mmisetic@ffzg.hr
Morandini-Plovanić, Iva 2391 @ KP3.1 implovanic@ffzg.hr
Morović, Marko 2401 @ K5.pult mmorovic2@ffzg.hr
Mučnjak, Dorja 2282 @ K0.12 dmucnjak@ffzg.hr
Novosel, Višnja 2270 @ K5.7 vnovosel@ffzg.hr
Pavin, Zoran 2250 @ K0.11 zpavin@ffzg.hr
Pavlinušić, Dobrica 2411 @ K5.5 dpavlin@ffzg.hr
Pisk, Silvija 2015 @ K2.10 spisk@ffzg.hr
Poljak Juras, Irena 2225 @ K1.4 ipoljak@ffzg.hr
Raos, Nevia 2384 @ K5.6 nraos@ffzg.hr
Salopek, Željka 2040 @ K4.10 zsalopek@ffzg.hr
Sestrić, Daniela 2397 @ K1.pult dsestric@ffzg.hr
Sočo, Jasmina 2220 @ K3.3.3 jsoco@ffzg.hr
Starčević, Katarina 2400 @ K4.pult kstarcev@ffzg.hr
Stefanovska, Liljana 2396 @ K0.pult lstefano@ffzg.hr
Šimičević Pavlović, Greta 2221 @ K3.6 greta.simicevic@ffzg.hr
Vučina Peh, Željana 2039 @ K4.3.4 zvucina@ffzg.hr
Vujanić, Igor 2396 @ K0.pult ivujanic@ffzg.hr
Zrnić, Lana 2206 @ K1.4 lzrnic@ffzg.hr
Žinić, Sanja 2220 @ K3.3.3 sslukan@ffzg.hr
Živković, Ivan 2391 @ KP1.2.1B lucijan.ivan@gmail.com